Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 859, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Dzopina

Moj esej za VIPA

Recommended Posts

Ovako igrao sam dosta dugo na ZG i dobio sam BL ko je citao moj prosli esej znao je ali naravno najbolji moj najomiljeniji najdrazi amdin DEXTER koji me je BL on me je UNBL i omogucio mi jos jednu priliku da igram na serveru ali kada sam dobio BL izbrisao mi se acc pa mi se tako izbrisao i VIP za kojeg sam skupljao pare onda sam se obratio administratoru @Cartney i on mi je reko da ce @Dexter da odluci da li mi se vraca VIP stvarno sam se trudio da sakupim pare  za vipa a vip kada sam dobio BL i brisanje acc ostao jos 490h molio bi DEXTERA da ako moze da mi se vrati imao sam vip golda ali bar kad bi mi se vartio vip 1 ili vip 2 molimte DEXTERU

@Dexter ti odluci na 

Zasluzujes da ti se vrati VIP po meni!

Zasluzujes,ali tvoje ponasanje u buduce pripazi (onaj aim).

Zaslužuješ vraćanje vipa

Hvala svima na podrsci volim vas i najvise hvala @Dexter sto mi je opet omogucio da igram na ovako dobrom serveru

Edited by Dzopina

Ne znam kolike su sanse da dobijes vipa posto si jedva dobio i UNBL , inc srecno

vip nazad

Zaslužuješ vipa nazad !

Mislim da će ti biti vraćeno! ;) 

Zasluzujes  Vipa nazad, ali pripazi u buduce.

Nisi jedini koji je dobio BL , a imao je VIP-a , ali mislim da ce ti vip biti vracen

Vratio bih ti da sam na njegovom mjestu

lock

This topic is now closed to further replies.