Jump to content
Sign in to follow this  
gambino™️

prihvacen [Konkurs za Test Moderatora] Gambino

Recommended Posts

• Vaše ime na serveru : Gambino
  • Recite mi nešto o sebi (minimalno 80 riječi): Pozdrav svima ja sam svima poznat kao "Gambino". Moje pravo ime je Marko. Imam 14 godina i treniram nogomet. Najdraže voće su mi šljive i jedva čekam sezonu šljiva. Najdraža hrana su mi jaja. Pečena naravno. U slobodno vrijeme igram igrice i pratim forum. Najviše od igrica igram CSGO. SAMP toliko i ne igram ali se trudim igrati. Na forumu ću poceti biti aktivan jer me privukla želja. Nekako mi je drago raditi posao i zalagati se za njega.
  • Koliko imate postova na Forumu (750+) : 939+
  • Koliko dugo ste član našeg Foruma(minimalno 2 mjeseca) : 2 +  god 
  • Što za Vas znači biti moderator (30+ riječi minimum) :  Za mene modrator znaći biti osoba koja održava forum , locka topice , pazi na rijecnik  abjuz igraca , prati sva dešavanja foruma  i pomaže igračima kojima je potrebna pomoć, zato smatram da je Forum važan kao i Samp .
  • Što mislite o trenutnom Moderator Team-u :  Trenutni Moderator Tim je odličan i ne bih ništa mijenjao.
  • Što bi uradili da imate Administratora na forumu:  Održavao bi Forum, pomagao igracima i održavao sve u najboljem redu!
  • Što mislite o donatorima: Pa svako ima pravo raditi sa svojim novcem šta god želi. 
  • Jeste li nekada ulazili u konflikte sa nekim od vođa ili moderatora(ako da, zašto) : Nisam 
  • Posjedujete li Discord i mikrofon (obavezno) : Da
  • Ko je uprava Test Moderator tima: Apollo
  • Jeste li pročitali pravila i sto znači to biti moderator te slažete li se sa time (Što znači biti moderator & Pravila konkursa) : Da
  • Jeste li već bili moderator : Ne

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...