Jump to content
Sign in to follow this  
Vokii

[Kritika] Staff Team

Recommended Posts

Sta reci sve je vec receno. Vec mesecima nas server tripi admine koji doniraju za poziciju i samo teraju igrace,CK-aju ih i alkatrazuju ih i sve a ti admini su cesto sticeni i mogu raditi sto pozele, a niko da kaze "Cekaj malo pa ovo nije uredu,daj smiri se i budi posten admin i nemoj da glumis boga".Polovina admina su dobri i posteni i tu su da pomognu novim ili stalnim igracima i to svi postujemo i cenimo ali ne cenimo admine koji se vozaju po gradu i kad cesto kad dodju u zahtev vise odmognu nego sto pomognu.Mozda sam ja sada u krivu i nije tako,to ce reci samo admini koji ne vide greske koje prave i sta rade.Ja na ovom serveru sam proveo 4 godine i do sada nisam video ovakvu neozbliljnost kod Staff Team-a, ne znam sta vise da kazem ovo je stvarno vise nepodnosljivo i stvarno mislim da je vreme da se admini dovedu u red i da im se kaze sta sme a sta ne sme da se radi tokom igranja jer su ga preterali sa zajebancijom i vozanjem.Mi smo ozbiljna zajednica a adminstracija 0 i kako to mozemo da dozvolimo, ovo nije sirenje propagande ili sirenje hejta admin timu vec kritika koja ce da ih podseti zasto su admini i kako trebaju da se ponasaju.Ja nemam strah ili dlaku na jeziku da iznesem cinjenicu koja je tacna jer vec mesecima admini nikako da se opamete i da rade posao kako treba,vec samo se sile kako su oni admini i kako imaju sve komande i kako ako ih uvredis dobices ban,black listu server ili brisanje accaunta.DAJ BRE VISE OPAMETITE SE I DAJ UOZBILJITE SE JER SMO MI OZBILJNA ZAJEDNICA I NE SMEMO OVO DA DOZVOLIMO !!!!!!

• Sviđa mi se 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...