Jump to content
Sign in to follow this  
Makragic

odbijeno {Esej} Makragic

Recommended Posts

Vaše ime i prezime (IG):Makragic
Ime admina koji Vas je kaznio (IG):Coja
Razlog zašto pišete esej:Skidanje sa Black Liste suportera 
Esej (minimalno 2000 riječi):Dobar dan/veče.Zovem se Stefan,prezivam Makragić,pohadjam Osnovnu školu ,,Jovan Dučić"u Petrovaradinu.Na SAMP server Zara Gaming prvi put sam zaigrao 2017 godine,kada sam dobio novi kompljuter i skinuo Gta San Andreas i SAMP.Napravio sam akaunt i igrao dosta,preko petsto (500) sati igre sam imao.Taj akaunt je bio obrisan zato što sam izbrisao SAMP slučajno.Sledeći put došao sam na SAMP server Zara Gaming RPG 2020 godine.Opet sam skinuo Gta San Andreas i SAMP i napravio akaunt.Uvek,kad god bi pored mene prošao supporter zanimalo me to kako je biti supporter,te sam igrao jako puno da bi dostigao mogućnost konkurisanja za supportera.Dostigao sam tu mogučnost i konkurisao.Prošao sam konkurs i Test za Supporter Team.Trudio sam se da budem što aktivniji,pored škole.Na samom početku moje Supporter karijere bilo je lepo,upoznao sam dosta igrača i društva iz Supporter Teama i sa servera,ali nisam znao do tada ko je Vuktan.Vuktan je bio zamenik vodje Supporter Teama,ali sam mislio da je dobar lik i zna za šalu.Jedne večeri,meni petnaestog (15-tog) dana supporter ugovora,posvadjao sam se sa Vuktanom.Nisam znao da njega cuva jedan Admin,koji je očigledno jako dobar sa Vuktanom.Taj Admin se zove Coja.Coja je dobar lik,zna za šalu,ali ako neko uvredi nekog on ga onda čuva,iako je taj koji je uvredjen prvi počeo.Tako je te večeri Coja odbranio Vuktana,koji je mene opominjao da neke stvari lose radim,iako je on isto radio te stvari.Jedna od tih stvari je Caps Lock ( velika slova ).Ocigledno sam mu išao na nerve,te se požalio adminu Coji,kada sam napisao na supporter chatu da se mute jedan lik koji je počeo da mi psuje majku.Coja je meni skinuo supportera,Black listovao me i jailovao (Zatvorio) na 20 sati.Ja sam tu kaznu odslužio sada.Hteo sam da doniram za admina,ali nisam uspeo da skupim novac na vreme i nisam uspeo.Posle skidanje supportera udario sam pesnicom o vrata i ušao na diskord,gde me je čekao Vuktan sa kojim sam počeo svadju.Jednom sam mu bio opsovao iz besa,i svaki admin koji je to gledao obazirao se samo na tu moju psovku,a ono što je on meni pisao niko nije pregledao i nije ih zanimalo.Koliko znam,ta svadja idalje stoji na diskordu i svako od Admin Teama koga zanima mogu mu poslati slike.Nakon te svadje gde sam iskreno pitao Vuktana zašto blacklist ako je to bio 15-ti dan,on mi odgovara zbog bezobrazluka.Tu sam već počeo da se opasno nerviram,ali sam bio i slomljen zato što mi je karijera do omiljene pozicije pala u vodu zbog Vuktana i Coje.Moj drug koji je u Supporter Teamu pitao je Vuktana zašto,te mu on odgovara da mi j***e majku i da žalbu na njega koju sam postavio otštampam i ponesem za školu kao likovni rad (https://imgur.com/a/jsObkt8).Posle moje odsluživanje zatvorske kazne na SAMP serveru Zara Gaming RPG,pokušao sam da opet stupim u kontakt sa Vuktanom i Cojom,ali uzalud.Vuktan je iz GameMaster ranka prešao u Admin Team.Čestitam mu na tome,ali mislim da ako se posvadja sada sa nekim Vlasnikom-Direktorom SAMP servera Zara Gaming RPG,možda prodje isto kao ja i oseti kako je to kada nešto gradiš i pokušavaš u tome,ali ti neko to sruši za par minuta.Posle toga svega par dana bio sam jako ljut,nisam hteo da izadjem iz sobe,nisam odlazio do grada sa društvom,nisam izlazio da šetam pse,ali nisam hteo da nikom kažem zašto se tako ponašam.Ipak sam morao da kažem drugu,ali nikog nije bilo briga očigledno.Želeo sam da se vratim u Supporter Team, i zato pišem ovaj esej od dve hiljade (2-hiljade) reči.Imam sve slike iz tog dana,kao da sam znao da će se nešto desiti.  
Slike: https://imgur.com/a/5eSIaGM
Te noći,sam ušao na server,Vuktan je odmah počeo da se pravi da mu niko ništa nije mogao,a to je radio zato što zna da neko stoji iza njega i čuva mu ledja.Ušao sam na server skroz normalno,pozdravio se sa drugovima i počeo da radim LP.Jedan kolega supporter me je pitao da mu pozajmim malo para,de sam mu dao i nastavio da tražim igrače kojima treba pomoć i radio LP.Vuktan se non stop Teleportovao do mene,i govorio kako se k****m(flexam),i kako čapsam (palim velika slova),a on je radio isto to pre mene imam slike šaljem ako treba.Na slikama se može videti kada je Coja došao i upalio čaps (Velika slova), i počeo da brani Vuktana.Posle par minuta rekao mi je da sam završio moju karijeru i da sam gotov.Minut posle skinuo mi se Supporter Rank na serveru,i jailao me (zatvorio me) na 20 sati.Tu sam se jako iznervirao,i tad sam otišao na diskord.Šta se sve desilo na diskordu isto imate na slikama ko god bude ovo pregledao.Posle toga legao sam da spavam,gde sam razmišljao o tome i o mojoj supporter karijeri.Razmišljao sam dal je moguće da sam ovoliko r*******an.Mnogo mi je falilo supporter zaduženje.Voleo sam to moje zaduženje na serveru,jel sam znao da pomažem igračima, i olakšavam posao adminima.Kroz glavu mi je prolazilo sve,dal ću ikada više videti te moje drugare,Vuktana,Coju,admine.Dal ću ikada moći da pomažem igračima,šta da radim sada na SAMP serveru Zara Gaming RPG.Nisam mogao da zaspim sve do nekih 4-5 (četiri-pet) ujutru,gde sam spavao svega 1 (jedan) sat.Probudio sam se u 6 (šest) ujutru,skuvao kafu i idalje mislio o Zara Gaming RPG,supporter dužnosti,drugarima,adminima,supporterima.Mislio sam dal ću možda dobidi Ban,pošto sam se posvadjao sa Cojom i Vuktanom.Oko 7 (sedam) sati ujutru seo sam za kompljuter,i ušao na diskord u zahtev za pomoć.U kanal je ušla admina SAMP servera Zara Gaming RPG Sanja.Sanja mi je rekla da je sve uradjeno po pravilima,da sam ja idiot što sam to uradio (ne baš takvim rečima),i da nema šanse da će me ovaj server ikada više videti u Staff Teamu.Izašla je iz kanala #Zahtev-za-pomoć,te sam posle koji minut izašao i ja.Takodje mi je rekla da mora da 15-ti (petnaest-ti) dan prodje,da bi se računao,gde sam nju zapitao dal me ona sprda.Ugasio sam komp i počeo da udaram i lomim sve što mi se tada našlo pred rukom.Znao sam da do ovoga nebi došlo da sam samo trpeo naredjenja od Vuktana,ali nisam hteo da ja budem ničiji rob tu.Poslao sam poruku Nelsonu,koji je pitao u admin grupi šta se desilo.Na tu poruku Coja mu odgovara da sam balavac retardirani i da sam vredjao igrače.Ja to nikada nisam uradio,mogu sve slike (3000+) da pošaljem kao dokaze.Tad sam shvatio da sam ja na SAMP serveru Zara Gaming RPG niko i ništa i kakvi su admini.Znao sam da moj supporter ugovor nikad nikog neće zanimati,ali sam pogrešio pošto kada sam pričao sa Sanjom,čim je ušla u kanal pre nego što sam išta njoj rekao,ona je rekla ,,unblacklist nećeš dobiti".Isto tako,video sam da su loše testirali supportere pre mene,ja sam test prošao u roku od 2 minuta,pitao me je pravila ali sam mislio da ima i RP test pored pravila.Video sam da Zara Gaming RPG nije mesto za mene,čim smetam nekog te sam hteo da moj akaunt dam drugu.Nisam to uradio jel sam hteo ad doniram za admina,ali nisam hteo da budem kao drugi.Hteo sam da preko pluseva u supporter  teamu dodjem do admina,ali mi je to srušio Vuktan i Coja.Skinut mi je supporter bez jedne reči izgovorene od Coje pre  nego što je ušao na server i Čapsao (palio velika slova).Sve što mi je rekao bilo je ,,Ti si dečko gotov,skida ti se supporter i tjt.Posle toga što je napisao ostao sam u šoku.Moja sestra pošto nisam hteo da pričam sa njom pokušala je na sve načine da shvati šta nije ok samnom.Par puta smo se i potukli zbog toga.Imao sam običaj da svaki dan kad udjem na server poželim Dobro Jutro ili Dobro Veče ako je veče.Pošto nije bilo LP-a često smo išli na mesta sa najjviše ljudi i pitalo dali im treba pomoć.To je bila naredba od Vuktana.Kada mi je skinuo supportera,na diskordu ovo su bile vulgarne reči koje je on poslao meni (Kopiram):Vuktan ヅ10/21/2020
BALAVČE JEDAN,možeš i mene i coju za k***c da uhvatiš.Imam slike njegovih i mojih psovki šaljem ako treba.U drugoj psovki sem ože videti da ga je Coja čuvao koa malo vode na dlanu (to nije uvreda već izrečica).Vuktan deli uuportere na dva dela. 1. one koji su donirali (SPEC nick i suuporter ako se može donirati) 1 2. deo igrači koji su konkurisali u pokušali da ostvare nešto.To sam zaključio iz njegovog ponašanja prema suuporterima na diskordu i na serveru.Prema ovima iz prvog dela bio je blag,chill a prema ovima iz drugog dela kao što sam ja bio je strog i glumio da mu niko ništa nije mogao.Kada mi je skinut supporter bio sam jako ljut,tužan i nervozan.Počeo sam da udaraim i lomim sve oko sebe gde je u tom mom lomljenju oštećene slušalice,slomljen miš i svetleća podloga za miš.Od par supporter čuo sam da je Vuktan posle mog skidanja supportera bio opušten i ono chill,što znači da sam mu ja smetao u supporter teamu i da sam mu ja smetao u njegovom tom posluo iako sam radio isti šta su radili i drugi supporteri.Moj drug pokušao je da vidi šta se dešava,ali nisam hteo da pričam sa njim.Samo sam prošao pored njega i izašao iz kuće kao da ga nisam ni video.Tužan sam bio zato što Vuktana ima ko da brani iz Admin teama,oni njega slušaju i rade šta god im on kaže,dok mene nema niko da čuva i jednostavno Vuktan sa tim može da ih iskorišćava dokle god hoće.Hteo sam da doniram za admina jedno vreme,ali sam odustao od toga jer nisam skupio pare na vreme,a i hteo sam da dođem sa plusevima do spec admina koji mi je omiljena pozicija.Vuktan je sada Admin i jednostavno nije ga briga više za supportere.Vuktan mi je u toj našoj prepirci na diskordu rekao sve i svašta,ali mi je i rekao da samo da je on bio Vlasnik obrisamo bi mi akaunt i da bi video šta bi se desilo da je ministar SAMP servera Zara Gaming RPG Anthony bio tu.Ja sam mu rekao da nebi mogao da mi obriše akaunt (makar se nadam),i da je Anthony bio tu,ali Anthony je vlasnik i iskreno nejga briga za Supporter Team.Ja mogu da priznam da sam kriv,i evo priznajem kriv sam štšo sam se posvadjao sa Vuktanom i Cojom,ali su i oni krivi.Jednostano žao mi je što smo se posvadjali i što sam izbačen iz supporter teama,i ovim putem se izvinjavam Vuktanu i Coji,ali su i oni krivi.Ja razumem da je Vuktan kratak sa živcima,ali nije okej da ga admin brani od toga.Ako ima on neki problem bolje da ga reši on sam a ne da se žali većoj poziciji da rešava to umesto njega.Voleo bih da se vraim u Supporter team pošto mi nedostaje ta ekipa,društo i pomaganje igračima,i uskoro mi je rodjendan.Fali mi društvo i pričanje sa njima na diskordu.Jednostavno Vuktanu želim sve najjbolje u toj poziciji,ali bih voleo i ja da se vratim u supporter team da opet pomažem igračima,pričam sa društvom i budem na diskordu sa njima.Najviše sam bio aktivan na serveru kada sam bio Supporter,pošto je bilo zanimljivo da pomažem igračima,pričam sa adminima te nam je jednom Petra ušla u supporter kanal na diskordu i pričala sa nama.Tokom mog skidanja supportera,kada sam pročitao poruku od Coje ,,ti si dečko gotov", ,,skdia ti se supporter",samo sam zabo.Uhvatio se za glavu i ostao u šoku.Pustio sam tastaturu i Miš,te se moj auto marke Sultan sudario u banderu i tad mi je skinut supporter.Kroz glavu mi je pošlo sve u jednoj sekundi,društvo na SAMP serveru Zara Gaming RPG,početak moje Supporter karijere,ali i poruka na početku te moje Supporter karijere na SAMP serveru Zara gaming RPG.Ta poruka je glasila ,,Admin Coja vam je dao šansu i postavio supporter level 1,nadamo se da je nećete prokockati.Odmah sam znao kad mi je skinut supporter da sam jako glup tu ispao,i da sam upravo tu moju šansu do spec admina prokockao.To mi je bilo najjviše krivo,na diskordu su svi počeli da pričaju ,,ovom skinut supporter,kome je skinut supporter?...".Nisam mogao to da slušam od njih,te sam napustio kanal supporter team i tad sam otišao na diskord.Ujutru kada sam se probudio rekao sam vam šta se desilo,šta mi je Sanja rekla.Želim da se vratim u supporter team,fali mi društvo i igraači,najjviše igrači.Zbog toga i pišem ovaj Esej od 2000 reči. 
  •  
Edited by Makragic
  • Xaxa 1

-Druze, idi opet lezi, i razmisli kako si psovao majke na discordu. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...