Jump to content
Vokii

[Server Rasprava] Vojin_Scalleta

Recommended Posts

Ime_Prezime : Vojin_Scalleta

Dajem na raspravu [Opis] : UnBL nekih starih igraca

Mislim da bi bilo lepo da se unbl neki igraci za BL servera ne sve pojedine igrace jer mislim da zasluzuju novu sansu i da se vrate na Zaru

sigurno bi doveli svoje prijatelje i poznanike i broj igraca bi se povecao, Lider team bi imao vise lidera i samim tim zone/robanje bi bilo duplo zanimljivilje nego sad.Sigurno postoje istomisljenici koji bi se slozili jer povratak starih igraca bi serveru dao orgoman plus u smislu igraca i organizacija,server bi bio zanimljivilji i lepsi za igranje. Postoje dosta igraca koji su deo neke samp ekipe koja je ovde igrala ali su neki dobili BL i igra im se tu zavrsila i svi su otisli, i pritom neki bas retko ulaze a neki igraju tek tek ono mislim da je ovo dobar predlog ako se slazete i podrzavate ovaj predlog stvarno bih zeleo da vidim vase vidjenje i misljenje na ovo.Hvala i LP

Dodao bih da ja ovde igram skoro 6 godina i bio sam deo raznih ekipa koje su napustile server zbog ovog problema.

ok Garankichu znamo da si glup ajde ne smaraj igras od juce na serveru tako da nemoj meni da pricas sta je glupost a sta ne,inace hvala na tvom misljenju.

+,Dosta starih igrača je otišlo i samo mi stari Zgovci znamo kako je prije bilo mnogo bolje. Neobično je kad uđeš na server a nema stare ekipe kao što su bili: Ammaro_Don,Bruce_Don itd.

• Xaxa 1

Tamo su sa razlogom svi, a unbl je bio prije pola godina i ne znam sto trazite vise.

• Sviđa mi se 2

On 10/4/2020 at 10:22 AM, Vokii said:

ok Garankichu znamo da si glup ajde ne smaraj igras od juce na serveru tako da nemoj meni da pricas sta je glupost a sta ne,inace hvala na tvom misljenju.

Nauci se osnovnoj kulturi i postovanju admina a za tvoju informaciju na serveru igram od 2016 LP

Oni su na BL s razlogom i un BL nema dok ih vlasnik ne skine ali nece.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...