Jump to content
#avram

Rasprava

Recommended Posts

Ime_Prezime : Avramovic

Dajem na raspravu [Opis] : TS3

Imali neko istog misljenja ili bar slicnog da se vrati ts3...?
Placa li se to tako mnogo ?
Discord ima problem sa lagom to smo uocili pogotov oni sa malo slabim net/komp 
Po meni ts3 je mnogo mnogo bolji i nije zahtevan kao ovo cudo 

Po meni 95% igrača Zare će imati prije discord, zbog toga što discord ima da se skine na Mobitel, a ts3 se treba plaćat, a mnogi ni nemaju mic za komp..

• Sviđa mi se 1

U potpunosti se slazem da se TS3 treba vratiti jer mislim da je dosta jednostavniji za koristenje i manje steka kao Discord...

4 hours ago, Mutilovic said:

Po meni 95% igrača Zare će imati prije discord, zbog toga što discord ima da se skine na Mobitel, a ts3 se treba plaćat, a mnogi ni nemaju mic za komp..

U pravu si da ima Discord za mobitel ali to za mikrofon postoji permisija s kojom igraci bez istog mogu pisati u chat a ako imaju telefon vjerojatnost je velika da imaju i slusalice od njega za koristenje TS-a

Edited by Jozo

Sve je stvar navike i ja sam u pocetak bio za TS3, ali kad ga cesto koristis naviknes se i to vrlo lako.

• Sviđa mi se 2

Dicord ima taj plus sto je besplatan na telefonu i na kompu a nije toliko zahtevan za kompove a u to sam se sam uverio jer mi inace komp ryzen 3 2200g i 16gb rama ddr4 itd... Ali sam i koristio na laptopu koji je najobicniji od 4gb ram i nekim intelovim starijim procesorom i sve radi bez problema tako da je po meni bolji discord.