Jump to content
Sign in to follow this  
Marcus_Dellassio

odbijeno (Esej) Abu_Diaz

Recommended Posts

Vaše ime i prezime (IG): Abu_Diaz
Ime admina koji Vas je kaznio (IG): Ivkezz
Razlog zašto pišete esej: unalkatraz
Esej (minimalno 2000 riječi):Dobar dan ja sam abu ovako je bilo vec sedam dana uzastopno se pucam i nabijan skill sebi danas u toku dan sam bili na tdm i ja sam normalon ubijo sviju koje sam stigo to jest ubio sam sam 2puta mris igraca na zari gaming i on je meni govori samo da te banuju citeru mali a ja nisam imo cit i kreno sam opet da puca i puco sam na igraca tamara ali je moj tim u tdm bio ispred i njega sam pogodio a oni su mi govrili cit imas  a ja sam sa igracom dovla lucchese 3dana uzastopno pucali i on je vidio samo da se znam puca i jos neki su mi govorili fixaj net i bice bolji dmer ali ja sam nako tdm admin mi je slao pm i ja nisam obraco paznju mislio sam da se je pogresio id i napustio sam zgames i get me admin Ivkez do sebe trazio mi je anydesk i ja nisam imo anydesk i davo sam mu teeamwiver posto mi je operatvni sistem xp i nece da mi se skine anydesk ja sam mu reko imma teamwiver on mi je reko daj ja sam par minuta sam da ukjucim program i i da mu dam id od teeamwiver on je 10 minuta pisao i 30afko i ja sam kreno opet na tdm admin ivkez me me goli otok to jest alkatrazo za odbijene provvere ja nisam odbio prover davo sam mu program slican anydesko i on nije teo da prihvati inace da iimam cit samo bi reko nedam anydesk itd i ja sam ti na zari pune 3 ipo godine igro i kao pocetak na zg priznajem da sam koristio aim i to onaj f12 jos pre 2godine i zato sam imo posljedice posto tada sam imo stari komp koj je bio jak i onda provera sam imo svaki dan inace nepada mi na pamet da citujem na server na kojem sam haman 4 godine ali igram na dm serveima po 2 3 sata i vezbam pucanje ima pare drugara koj su bili samnom i gledali kako se puca i da vezbam skill ali admin ivkez je posumljo u cit normalno ko i svaki admin i ja sam na zge imo sve i svasta neam nijedna warn na server ali imo sam 2 alkatraz vec za istu sutuacija ali dzaba video i tako kad ti admini nevjeruju misle da sam novi igrac ali zapravo sam stari igrac samo sto sam izmeno dosta acuntova i sad kad se ujdem na zaru nevidim nista drugo osim citera i to onih koje sam upozno a cinili su se ko mali deca od 12+ kos sto su tada bili a sad su odrasli ja sad me mozes pita strae admin svecu da ti navedem ja sam admina vladimira jos kad je bio obican igrac ucio da se puca ali ali se on neseca ja sam odrasto za jocom reed to jest adminom reed kojeg se jos uvek secam ko onog igraca koi me je malo zivciro ali nebitno to meni je bitno da meni je bitno da da me unalkatrazu je te dajte mi war ako treba nebitno ali ja znam kako idslo provera igrac admin ima pravo samo 40 minuta da proveram max 45m a sve preko toga ide minus ondost mali admin ivkez ja ga volim ko svog mađeg brta i uvek ga zajebavam i to ali on meni tako sto je on afko i ja sam oso na tdm i stavio odbojene provere a ja sam mu davo teamwiver slicno ko anydesk i ali moj operativni sitem nepodrzava anydesk pa sam mu ja jos prvi put reko nemogu dati anydesk posto mi operatvni sistem nepodrzava imam jedna program slican anydesku on je reko moze i preko toga sledeci put kad te budem proveravao ako nedas naydesk banacu te ja sam mu reko neseri imam teamwivier i to cu ti da dam ako bude trebalo i vlasnik ako ti neradi anydesk ima i drugi program koj ti moze podrzat operativni sitem ja sam i ja sam naso taj program teamwiver i davo sam ga adminu damir i adminu caponetu kad su me proveravali i proso sam proveru nisu mi nasli nista u komp posto kom mi je sranje i i nema smisla da citujem to jest imo sam fps unlocker samo i samp addon to jesta da mi se smaji lag u igri ali samo sam to imo pa bi zamoli citwar i war i 900min jaila za to ako je moguceovo mi je prvi put da dobijem 10000minuta alkatrza i to jeste previse i znam da je to kazna ali moj kop necu moci izafjkat toliko moli bi vas ako moze jail za sampaddon sto sam ga koristio i priznajem da ga imam ja bi mogu kad bude svaka provera da vam snimim svoj desktop i svoj gta fajli i cleo i sve ako nevjeru jete i na to bi prostao da ako je moguce da to resimo makar 900min jaila to je lako izafkat nego alkatraz i mislio sam sako priznam da ce se nezna sta da napisem.Zara Gaming je najjaci server na balkanu prvi mi je i zadovljan sam sto sam na njemu i igram pune 4godine to jeste 3.5godine meni na server sam imo sve od 2015 do 2020 bio sam i admin i spec admin i lider i supporte i vip imo sam pare auto stan firmu kucu sve sto se moze uzet i biti to sam bio i znam sve postupke staffa stariji odlaze na fkaulte i na poslove dolaze mađi i oni malo upravljau igracima pa kad oni odrastu dodju drugi i tako je uvek bilo i ostalo sam da se vrati zara 2015 njeni admin i graci i tjt neznam sta da napsiem vise pa cu reci Zara Nacija Gaming Inspiracija

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...