Jump to content
Valderrama

ZG RPG︲Live Event Predlozi

Recommended Posts

16 hours ago, Veljkoツ said:

> Vaše ime na serveru: Veljko
> Vaš predlog za Live Event: Hide and seek ali da se igraci sakrivaju.
> Komentar: //

Oduvek su se igrači i sakrivali.

13 hours ago, Nikola_Hica said:

> Vaše ime na serveru: Nikola_Hica
> Vaš predlog za Live Event: Boks 1v1 il tako nesto.
> Komentar: Pa moja misao je da se igraci stave na neko mesto i da bude izabrano nasumicno ko ce se botiti sa kim 1v1 sa pesnajama, lopatom ili necim trecim sto trosi malo vise da ne bi jedna borba trajala pola sata.

Hvala na predlogu, zapisano.

> Vaše ime na serveru:Aga
> Vaš predlog za Live Event: Predlog za Buduce evente
> Komentar:Molio bih vas sve, da vise ne odrzavate evente gde ima mapa,odnosno gde je nesto mapano.Sinocni event 3v3 Pubg Event je katastrofa cista,licno po mom primeru i ja mislim i kod drugih igraca koji imaju losiji kompjuter da ej lagano i bilo je najvise fps meni 25.Imaloi je mnogo igraca, a samim tim mnogo mapa i nije optimizovano i ne sve vreme je lagalo crashalo,pucala skripta,zato bih vas zamolio da odrzavate neko mesto gde nema mapa,ili na neko mesto gde su mape minimalne.Ili ako moze neki admin napraviti Mapu na nebu, veoma veliku jedan dole zid,sa strana i tjt i da nema vise mapa i mnogo bi manje lagalo

45 minutes ago, ᴀɢᴀ said:

> Vaše ime na serveru:Aga
> Vaš predlog za Live Event: Predlog za Buduce evente
> Komentar:Molio bih vas sve, da vise ne odrzavate evente gde ima mapa,odnosno gde je nesto mapano.Sinocni event 3v3 Pubg Event je katastrofa cista,licno po mom primeru i ja mislim i kod drugih igraca koji imaju losiji kompjuter da ej lagano i bilo je najvise fps meni 25.Imaloi je mnogo igraca, a samim tim mnogo mapa i nije optimizovano i ne sve vreme je lagalo crashalo,pucala skripta,zato bih vas zamolio da odrzavate neko mesto gde nema mapa,ili na neko mesto gde su mape minimalne.Ili ako moze neki admin napraviti Mapu na nebu, veoma veliku jedan dole zid,sa strana i tjt i da nema vise mapa i mnogo bi manje lagalo

Nema komandi za to, a za to ćemo videti, jer je juče samo jedan od vodja evenata vodio event. Hvala na predlogu! :) 

• Sviđa mi se 1

> Vaše ime na serveru: Valluzy Sarrabuzzi 
> Vaš predlog za Live Event: Kuća strave
> Komentar: U koliko ne znate o čemu se radi ... Sakriju se igrači u nekoj vili. Nakon toga kada event bude pokrenut, admini/supporteri bi tražili igrače po kući. Naravno sa animacijom koju Staff odredi. Poz ... 

12 hours ago, Valluzy said:

> Vaše ime na serveru: Valluzy Sarrabuzzi 
> Vaš predlog za Live Event: Kuća strave
> Komentar: U koliko ne znate o čemu se radi ... Sakriju se igrači u nekoj vili. Nakon toga kada event bude pokrenut, admini/supporteri bi tražili igrače po kući. Naravno sa animacijom koju Staff odredi. Poz ... 

Hvala na predlogu, veoma zanimljiv predlog, zapisano. :)