Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

ESEJI GREŠNIKA

Formular pod kojim postavljate ESEJ :

Ime topica mora biti u formatu ( [ESEJ]Ime_Prezime na serveru )

Ime_Prezime ( na serveru ) :Andrija

Razlog ESEJA :Molba za unalcatraz

ESEJ ( minimum 300+ reči ) : To je bilo 19.04.2020 ušao sam na server normalno kao i svako jutro odjednom posle zauzete zone iskače mi https://imgur.com/aLh6rDe  ja ne znam zašto sam dobio alcatraz čit nemam pojma kakav "aimbot".Jedan član "LCN" mi je rekao kako me je snimio jedan lik.Ja sam ga pitao ima li on taj snimak da mi prosledi on meni kaže da ima pošalje mi snimak ja gledam i smejem se kakav je ovo "aimbot" liku sam dao 3 hita Nany mu je dao jedan i ubio ga Zakurai.Ja se čudim kako ovo može da bude "aimbot" razumem da sam dao liku 5/5 pa da može da e razmišlja da li je to bio "aimbot" ja lika uopšte nissam ubio 3 lika su ga pucala sa mnom nekim administratorima sam dao snimak gde sam alcatazovan za  "aimbot" oni su rekli da ne vide tu aimbot i da bi voleli da me izvade ssa golog otoka ali to en moze niko sem Vajde pošto me je on alcatrazovao i još mnogi igrači su rekli da to nije "aimbot".Posle je jedan član "LCN" snimio Aca_Cou gde se  još  videlo kako skreće sa "TEC-9". Ali naravno zašto bi oni alcatrazovali njega još su rekli kako je loša animacja.Šta je onda bio moj klip dobra animacija ja shvatam ovo kao ne pravdu ne znam stvarno šta sam ja skrivio ovom serveru da mene za gluposti alcatrazuju još ovo nije prvi put da me za gluposti alcatrazuju.Lepo pogledajte ovaj esej editovaću ako nadjem snimak moj i njegov.Hvala unapred :).

Edited by and41ja
  • Sviđa mi se 1

Nisam vise admin,skinuo sam,ukoliko zele,nek te unalcatrazuju,nije moje vise da se mesam,nisam Vodja AC-a.

Pozz

Iskreno ne bih rekao da imas cit,jer te poznajem dugo i znam kakav si cak si i snimao svoje zone.A gl za unalc... 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...