Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Hernandez

[YouTube Team] Predstavljanje

Recommended Posts

Guest Hernandez

Untitled-desc.png.e7ecfd56c03caa3597fde6d62d0112f9.png

PREDSTAVLJANJE

Ukoliko ste postali YouTuber na našem Server-u, obavezno je predstaviti se zajednici u ovom TOPIC-u...

Molimo Vas da postavite po propisanom CODE-u.

CODE

Ime_Prezime: (Primjer) Hernandez

Vaš Level na Server-u: (Primjer) 100

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: (Primjer) 05.05.2015

YouTube Channel (Link): (Copy/Paste)

Odakle ste (Država): (Primjer) Crna Gora

Godina rođenja: (Primjer) 2000

Kažite nam nešto više o sebi (Minimum 100 riječi): (Text)

Edited by Hernandez

Ime_Prezime: FRODY

Vaš Level na Server-u: 50

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: 09.10.2016

YouTube Channel (Link): CLICK

Odakle ste (Država): Bosna i Hercegovina

Godina rođenja: 2001 god.

Kažite nam nešto više o sebi (Minimum 100 riječi):

Pozdrav, ja sam Simo dolazim iz RS imam 17 godina bavim se YouTube-om vec 3/4 godine iz zabave, dosta videa sam snimio na ZG od kad sam bio obican igrac pa cak i do Admin-a kad sam dosao, jedno vrijeme sam prestao sa SA:MP-om, pa sam i snimanje zapustio i presao na Minecraft.

Tad je bas Minecraft bio popularan, a posebno Vanilla, a ja kao stari Developer Minecraft-a sam otvorio Vanillu i imao sam veliki broj igraca.

Server je radio 4 mjeseca i igracima se dopalo po cijeli dan je bilo 20-30 igraca.

Nakon toga sam zatvorio Server, nije mi se dalo vise drzat i vratio se SA:MP-u...

Evo sad ponovo snimam i pokusavam vratiti aktivnost koju sam imao pre...

LP

Edited by Hernandez
  • Sviđa mi se 2

Ime_Prezime: Eldar_Karasuljic

Vaš Level na Server-u: 43

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: 09.02.2016

Godina rođenja: 2003 god.

Kažite nam nešto više o sebi (Minimum 100 riječi)

Pozdrav, zovem se Eldar Karasuljic dolazim iz Bosne i Hercegovine grad Tuzla. Počeo sam se baviti YouTube 09.02.2016 godine počeo sam odtada aktivno da se bavim ali već kasnije mi neke obaveze nisu dale da snimam video klipove za YouTube. Prije sam igrao na ZG (Zara Gaming) Server-u bio sam običan igrač snimao sam klipove/giveaway/pljačke.. itd, više se volim baviti pjevanjem ali uz YouTube pišem i po neke pjesme za sebe, napravio sam (2) pjesme za Zaru Gaming koje mozete vidjeti na mom YouTube kanalu. Moja trenutna aktivnost na kanalu je srednje snage ima pregleda, lajkova, pretplatnika ali nije to to imam više pretplatnika od nekih ovde pa bih želeo da podignem kanal na što veći nivo.

Edited by Hernandez

Ime_Prezime: Exel_Stein

Vaš Level na Server-u: 12

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: 08.05.2018

Godina rođenja: 2004 god.

Kažite nam nešto više o sebi (Minimum 100 riječi):

Ovako ja sam Edin Mustafic veoma poznat kao Mustafic ja sam iz Bosne i Hercegovine tacnije iz grada Tuzla imam 14 godina i idem u 9 razred osnovene skole YouTube-om sam se krenuo baviti cisto iz zabave i pronaliazio sam zanimaciju kroz vise i vise klipova tako da sam sad ovdje dje sam kao pocastvovan dio YouTube Team-a. Krenu sam na ZG igrati mozda 4/5 poslije Opena bilo mi je jako fino cak i stara ekonomija je bila sami vrh novi update je jako super i nadam se da cemo zajedno uz Server napredovati i mi kao YouTuber-i > To je to od mene! > Hvala.

Edited by Hernandez

Ime_Prezime: Sultan_Xrofily

Vaš Level na Server-u: 49

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: 2016 god.

Odakle ste (Država):  Bosna i Hercegovina

Godina rođenja: 2003 god.

Dolazim iz Bosne i Hercegovine, SA:MP sam počeo igrati prije tri (3) godine. Na ZG aktivno igram dvije godine, pa sam odlučio početi snimati to.

I prija SA:MP-a sam se bavio YouTube-om, mislim da sam solidno pomogao zajednici i da sam iz dana u dan sve kvalitetniji.

Najveća pozicija koja sam bio na Server-u jeste Head Supporter, nažalost nisam se dugo zadržao jer sam prodao kompjuter i nisam mogao nastaviti.

Volim da Edit-ujem klipove, također volim da se igram u Photoshop-u i to mi postaje kao neki hobi.

Trudim se i što je bitno volim to da radim, mislim da kada volite ono što radite možete puno toga uraditi i da će to izgledati super.

Edited by Hernandez

Ime_Prezime: Leo

Vaš Level na Server-u: 38

Kada ste počeli da se bavite snimanjem za YT: 2019 god.

Odakle ste (Država):  Bosna i Hercegovina

Godina rođenja: 2002

Pozdrav ljudi ja sam Leo zivim u Bosni i Hercegovini mjesto Zenica, poceo sam se baviti YouTube-om prije nekih 6 meseci. Na ZG igram od 2017 godine, na svom YouTube kanalu imam cilj da vam sto bolje i zanimljive klipove pravim. Na YouTube-u sam se vratio snjimanju prije 7 dana od tada sam dobio 60 SUB-ova, ima i lajkova i pregleda

Uzivajte u mojim narednim klipovima LP!

Edited by Hernandez

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...