Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 859, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  

Recommended Posts

Posted (edited)
Vaše Ime i prezime: Cobby_Ancelotti
Ime igrača koji Vas je prevario: Toxic
Prevara je vezana za (Auto,Donacije,kuća,stan,firma): Donacije
Obrazloženje:lik na /g rekao Doniram 2.5e za IG pare, ja se javim ja treba mi slot za auto, on se porta do mn sve to i kaze ja cu sad dem da doniram al ti prvi mn das pare, ja otiso u ZGA- I kaze mi Johny slikaj to sve i dobice alc ili brisanje acc, ja uradim to sve i ja mu dam pare i on otisao AFK-posle dolazi kaze Ne radi posta sutra cu ti donirati, kaze os ti sad vratim pare il sutra da doniram, on mn vrati pare odma i sutra dolazi do mn kaze, ja sam ti donirao ajde sad posalji ti pare i saljem ti uplatnicu ja dam 28m sa Mog acc Cobby_Ancelotti i sa bratovog acc Amar_Nurovicc, on stoji jos u banci i nez sta je uradio mozda prebacio pare na drugi acc. Imate logove pa povratite da je tako bilo da sam mu dao pare i sve i posle ode on sa SRW.
Dokazi (što više slika): SLike su sve poslate Nelsonu posto mi ne radi /imgur. Hvala unapred
Šta vam treba vratiti:Pare moje 28m i bratove 7m to nema veze sve vratite mn vamo posto su moje pare.
Edited by COBBY_ANCELOTTI

pare vam vrv nece vratiti sve,a on ce dobiti alcatraz

Koliko ja znam decko je to donirao i ja sam ti dao?