Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 859, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Ajdin_Dragons

Konkurs za Lidera]Ajdin_Dragons // ODBIJENO

Recommended Posts

Vaše ime i prezime (IC):Ajdin_Dragons
Vaše godine (OOC):15
Poznavanje RolePlay pravila od 1-10:9
Poznavanje foruma od 1-10:10
Slika statsa:https://uploaduj.me/i/SP2Lf-1543238089
Imate li ispravan TeamSpeak3 i mikrofon:DA
Opišite sebe u par riječi:Postujem sva pravila servera i lider pravila. Uglavnom sam opusten, ne svadjam se itd.Zašto želite postati leader: Zeleo bih da i ja pokusam uzeti drzavu posto sam sa vremenom upoznao dosta igraca...
Jeste li ikad bili u sukobu sa bilo kojim članom ZG Administracije (ako jeste navedite njegovo ime):Nisam nikada
Što mislite o nama kao vođama leadera (Anthony & Nenadu):Nenad je gotivan lik nije toliko strog radi svoj posao...
                                                                Anthony isto gotivan lik strog i to mi se svidja da ne smije da radi ko sta hoce.
Vaša dnevna aktivnost:Kada sam II- smjena tu sam oko 4h na dan ,a I-smjena oko 6h , vikend cjeli dan sam tu 
Jeste li ikad bili leader, ako jeste koje organizacije:Da ,jesam Yakuza,BGPD
Za koju organizaciju se prijavljujete:
Edited by #Nenad

Just now, Ajdin_Dragons said:
Vaše ime i prezime (IC):Ajdin_Dragons
Vaše godine (OOC):15
Poznavanje RolePlay pravila od 1-10:9
Poznavanje foruma od 1-10:10
Slika statsa:https://uploaduj.me/i/vX7qd-1543995951
Imate li ispravan TeamSpeak3 i mikrofon:DA
Opišite sebe u par riječi:Postujem sva pravila servera i lider pravila. Uglavnom sam opusten, ne svadjam se itd.Zašto želite postati leader: Zeleo bih da i ja pokusam uzeti drzavu posto sam sa vremenom upoznao dosta igraca...
Jeste li ikad bili u sukobu sa bilo kojim članom ZG Administracije (ako jeste navedite njegovo ime):Nisam nikada
Što mislite o nama kao vođama leadera (Anthony & Nenadu):Nenad je gotivan lik nije toliko strog radi svoj posao...
                                                                Anthony isto gotivan lik strog i to mi se svidja da ne smije da radi ko sta hoce.
Vaša dnevna aktivnost:Kada sam II- smjena tu sam oko 4h na dan ,a I-smjena oko 6h , vikend cjeli dan sam tu 
Jeste li ikad bili leader, ako jeste koje organizacije:Da ,jesam Yakuza,BGPD
Za koju organizaciju se prijavljujete:Neka slobodna

Minus, ponasanje

plus

Minus

Minus - ponasanje.

plus

Minus - 

Razlog : Ne bi komentarisao

odbijen

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this