Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 859, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Jakovljevik

Moj esej

Recommended Posts

Dobro vece/Dobar dan (sve zavisi kad ko gleda i cita)

• MOJ NICK NEKADASNJI : Stefan_Jakowljevic
  • Eh ovako zelim poceti moj pocetak na Zaru sam dosao pocetkom 2015. godine. Tad sam ono bio klinac bio veoma napaljen za server sam cuo tako sto sam jedog decka sa fb-a poznavao on je bio kao neki tek youtuber imao je tipa nekih 500/600 suba i snimao je samp. Ja sam njega pratio on je snimao na server igra mi se dopala i pocetkom 2015 godine sam poceo igru da igram sa 2 druga iz RL-a.
  • Moja prva organizacija je bila Yakuza kod lidera Alokin_Delahunt (Iliti poznati kao sadasnji mapper ovog servera @Amper to je bila jedina najjaca organizacija kada sam ja poceo da igram na serveru. Secam se tada koliko je sam bilo mnogo ta cifra "1.000.000$" za nju je se nakada cak znalo krvnicki raditi i skupiti prvi milion na serveru. 
  • Prvi put postajem lider sredinom ili krajem 2015 godine nekadasnje SA-PD (Sarajevska Policija) te nakon nekog vremena mi Lider skida zbog nekog problema. Ostao sam kao obican igrac nikada nisam voleo imati Aim WH ili nesto drugo. Dolazimo u 2016. godinu kada server i ekipa pocinje da napreduje sve vise i vise secam se rekorda od 353 igraca pa 505 te godine ako se ne varam. Tad se prijavljujem prvi put za Supportera i uspevam da dobijem kod nekadasnjek vodje suportera Fidel Castra. Uspevam cak i da stignem do Supporter 2 uz puno rada i truda. Posle samovoljnog skidanja suportera jer me bas malo i smorilo prijavljujem se za lidera i budem odbijem. 
  • 2017 godina pocetak dobija lidera Grove Street Family to je za mene bilo najjace i najlepse iskustvo secam se kada letnji raspust svako vece zara 300/400 igraca te zauzimanja robovi dmane i ostalo. Te najveci rival MS 13 I lider Bruce Don imali su citavu drzavu svih teritorija. Stari igraci se secaju. 
  • Prijavljujem se opet za suportera i i ostao sam bas dugo dugo nekih 5/6 meseci sam bio ako ne i vise. S1 S2 S3 pa cak stizem i do H/S tu sam vodja bio mozda nekih 1 mesec i opet mi skidaju vodju suportera zbog prelaska na drugi server. Tu sam bio i banovan zbog prozivanja raznih admina. 
  • Postavljam Zahtev za unban i dobijam od strane 1 vlasnika Capponeta i pruza mi sansu za nastavak igranja ali sa novim akauntom i tu sam malo igrao nekih 20/30 dana i opet pocinje nerviranje i prozivanje i prelazak na drugi server. te onda bivam i Banovan i Black Listovan. Kako sad da kazem taj administrator Cappone me je Blistovao jer sam pravio sranja sto nisam trebao raditi. I pre nekoliko dana dobijem UNBL i nastavljam sa igrom. 
  • I nadam se da cu ovde ostati do kraja da necu praviti nikakve gluposti i ostalo 

Eto nesto o meni od dolaska na server pa sve do danas iako ima vise 

Nice

Okej

Nadam se da sada nece biti prelzenja na drugi server...

Sve najj i GL u buducnosti

11 hours ago, #Fica said:

Nadam se da sada nece biti prelzenja na drugi server...

Sve najj i GL u buducnosti

Ma nece biti, ovo mi je poslednji server na kome cu igrati i zavrsiti

OK

On 12/1/2018 at 4:41 PM, Dragan Arsenovic said:

Dobro  jutro

:D 

Lepo si istaknuo sve, dobar si ''lik'' koji zna nekada napraviti neko sranje, bio sam kod tebe u SAPD davno.. 

Sve najbolje, srecno u daljoj igri na Zari :)

Edited by Markoo

Svakom se desava po nesto lose u zivotu

Svi mi grijesimo! , GL dalje! :)