Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Henderson

Prijedlog za SA:MP

Recommended Posts

Predlog je za (SA:MP , Teamspeak , Forum) :  SAMP
Vaš predlog je: Naime, svi znamo da pojedini serveri imaju imanja/industrije koje igrači mogu kupiti i raditi u njima, zaposliti ostale, a sa imanja mogu krasti voće.

Moj prijedlog je to da se doda u nekim djelovima grada imanja ili naftna polja, ili nešto što je originalnije (dunno, myb farme ali je glupo, bolje je ovo prva 2 ili nešto treće što se već izmisli)

Mislim da bi to zaista poboljšalo i napravilo igru zanimljivijom, tipa kada igrači kradu voće dobiju WL, treba čekati 24h da izraste, ili tako nešto.

Imanja bi se dijelila po veličini (ili vrsti voća, tipa kruške najskuplje, šljive srednje, i jabuke najjeftinije).

Što se tiče na veličinu, mislio sam Mala - Srednja - Velika. Zaradu bi trebalo prilagoditi cijenama na serveru. Ne sada da igrač donira 20€ za veliko imanje i dobije 100k/24h za njega.

Ovo je samo prijedlog, naravno može biti nešto drugo a ne voće, kao što rekoh, farme možda, ili nešto slično, iako mislim da je i ovo dobra ideja.

Nadam se da će se oko ovoga popričati i vidjeti da se nešto slično uvede jer uistinu bi napravilo igru zanimljivijom :)

Plus samo sto mislim da bi za sva imanja trebalo da se donira i da ista ne bi smela da se prodaju :D

2 minutes ago, #Vuvi said:

Plus samo sto mislim da bi za sva imanja trebalo da se donira i da ista ne bi smela da se prodaju :D

Naravno, i mislio sam da sve bude na donaicju :D

Bilo je vec 2015/16 nisam siguran bila su imanja,onako

po meni nisu se bas najbolje proslavila.

Plus/Minus.

Najs. Ali mislim da ne bih trebalo biti na donate, bolje aukcija :) 

Ja iskreno mislim da bi to bilo zanimljivo mozda prvih 5 dana, posle bi sve smorilo, ali razmislicemo.

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this