Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Anthony

ŠTO VAM SMETA NA SERVERU.

Recommended Posts

On 11/4/2018 at 1:32 AM, Charlenzi said:
  • Ekonomija.
  • Organizacija - uvesti RP.
  • Ko god je vođa lidera pod hitno da im se smanji kriterijum,server je takav kakav je ne možete ga Vi menjati tako što ćete liderima uvesti STROGA PRAVILA...Ljudi rade šta vole na serveru bukvalno vi uvodite totalno nebitna pravila za lidere kad je već otišlo toliko od RP-a ne morate ga vi vraćati,hvala. :) Mislim ne možeš menjati lidere da ih vraćaš RP-u i sličnom dok ostalih 90% igrača ne jebu sistem o tome govorim. :) 
  • Kaže Anthony deca od 12 godina su pametna i znaju da vrše svoju dužnost...Ne baš to je blam ipak neki red se znao 16+ u ATeam ranije je bilo,dođe momak sa ekipom sa drugog servera 18+ i treba dete od 12+ da mu naređuje pa prvi ti ne bi trpio to. :) 
  • Admini/Spec admini trenutno imaju odlična pravila i stroga što mi se sviđa i jedina pohvala do sada isto tako i treba za Supportere koji ne znaju ni koji su rank više jedan dan S1 drugi dan S3...Dečko koji je bio na BlackListi servera i javno je prozivao trenutno je Head Supporter (tad je bio pre). :) 

Ne igram više,znate i sami uđem da vidim kako stoje stvari pa eto komentarišem. :) Uživajte,menjajte! :) 

Što se tiče Supporter Teama, ovo da je netko jedan dan S1, a drugi S3 se ne događa. Dogodilo se samo i isključivo kada smo Josip i ja preuzeli Supportere kako bismo oko sebe okupili dobre ljude, a u tom trenutku nije bilo zamjenika. Bili smo prisiljeni izabrati onog najaktivnijeg, jer ne možemo nas dvojica pratiti svih 50+ Supportera koji su tada bili tu. I ti su ljudi to dobili potpuno zasluženo, a od tada sve ide po redu, S1 --> S2 --> S3. U vremena kada su drugi admini bili vođe, ne ulazim.
A što se tiče ovoga za HeadSupportera na BL Servera, ne znam o komu pričaš.
Hvala na kritici! :) 

Edited by #Filip

~ Znam da je do igrača, ali premalo je RP-anja i pljačke su skroz nezanimljive. Nema one uzbudljivosti da će doći puno ljudi iz bande/mafije i puno policajaca te se međusobno nadmudrivati, taktizirati i sl. Dođu, pobiju se za 2 sekunde pa tko ostane, ostane. Bilo bi čak dobro da postoji pravilo da pljačkati može tek npr. 5+, 10+ ljudi, ovisi, a isto vrijedi i za broj policajaca koji idu sprječavati pljačku. Sve ispod toga je RPS. Bilo bi super kada bi lideri državnih organizacija forsirali da zajedno idu na pljačku i onda ulete, bilo bi puuno zanimljivije, a time bi se vremenom povećao i broj pljačkaša, kada lideri bandi/mafija uvide da s 3-4 člana ne mogu opljačkati.
Ovo je samo jedan primjer kako bi se RP mogao vratiti, a naravno tu je još i milijun drugih opcija koje bi igru učinile još zanimljivijom.

~ Smeta mi to što čekamo već 3 tjedna da se napravi permisija u vezi Supportera, znaš sve hahahah :D [pogledaj FB]

LOCK!

This topic is now closed to further replies.