Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Anthony

ŠTO VAM SMETA NA SERVERU.

Recommended Posts

Pišite što Vam se ne sviđa kod administracije / lidera / cijelog servera.

Molio bih bez vrijeđanja i spominjanja imena, u suprotnom kazna.

Odgovorit ću na svaki komentar!

Parking Servis uzima vozila sa parkinga odguraju ga i uzmu ...

Ne smeta nista osim administracije koja ima u proseku 12+ koja je oterala celu staru ekipicu :)

• Sviđa mi se 1
  • Voli 2

Da admini samo resavaju Zalbe na igrace ili  jos bolje da se vrati da samo 1 ili 2 admina imaju zaduzenje za taj Topic...

• Sviđa mi se 1

1 minute ago, Buraz said:

Da admini samo resavaju Zalbe na igrace ili  jos bolje da se vrati da samo 1 ili 2 admina imaju zaduzenje za taj Topic...

Tocno tako. Slazem se :D 

10 minutes ago, Vuvi said:

Parking Servis uzima vozila sa parkinga odguraju ga i uzmu ...

Na to sam dobio  već dosta žalbi. Vidjet ćemo što ćemo po tom pitanju.

10 minutes ago, Bridger_Williams said:

Ne smeta nista osim administracije koja ima u proseku 12+ koja je oterala celu staru ekipicu :)

Osuđujeeš nekoga prema godinama, a ni sam nemaš više. A i za te stare ekipe me nije pretjerano briga, ne djelim nikoga na starog i novog za mene su svi isti. 

11 minutes ago, Amar_Sasmaz said:

Ljeni vlasnici. 

Opširnije...

Nervira me vise stvari

Prvo vlasnik spomenuo bi ime al pise gore da ne sme tako da cu reci par stvari o njemu da bi se pronasao (i zelim da se pronadje, ja nisam pi^^^ da pricam iza ledja sve pa eto)Skoro je dobio vlasnika i najredovniji od svih vlasnika...
Mnogo shvata ozbiljno samp i sve ovo ti njemu ako si dobar drug i ako mu kazes jebem ti mater iz sale on ce da te banuje iako zna da je to iz sale ne samo to nego sve tako shvata dodje na eventu neko ga kill on ga banuje ili alcatrazuje.Sve ozbiljno shvatas buraz ovo je samo igrica nista vise.Lider test, isto ako neko kaze da zna pravila 10 od 10 ti ga pitas sve dok on ne pogresi jedno pravilo i onda kada pogresi ti mu kazes da je pao test makar ga pitao 100 pravila i primera mnogo kidova dobija lidera koja sednu jedan dan i nauce sva pravila?Ja znam osnovna pravila i mene boli kurac za neka pravila koja su za admina kao i pravila koja niko ne postuje a traze se na testu!!??IMnogo ima dobrih igraca i starijih koji bi bili vrhunski lideri ali eto nemaju prilike da ga dobiju takodje kod lidera me nervira to sto ne smes da budes afk moras da pises na /l chatu kad ides afk i zasto i moras stalno da si na forumu da stavljas aktivnost i slicno cenu sve to? Ne razumem to ni jedan server nema samo vi izmisljate umesto da olaksate liderima da maknete to vi nesto glumite tu i jednostavno mucite lidere pisete im neke minuse uz k^^^^ i samo gledate kako da date minus nekom lideru za neku sitnicu koja nikako nema smisla, i tako dalje ima mnogo svari sto mi se ne svidja server takodje jedna od njih je admin tim sve su to kidare obicne, streberi koji si donirali ili su nolajfali samp a ne znaju sta je cit...Svi ostali vlasnici ima ih dosta nisu aktivni i boli ih K^^^^ za server samo im je bitno da primaju donacije jer sto da ne nista ne rade a zaradjuju pare to je jadno...

Edit: Mozda dobijem ban za ovo sto sam napisao ali to je moje misljenje tako da me boli uvo za ban, blacklistu i slicno...

Edited by Anthony

11 minutes ago, Shaolin_Geongovic_v2 said:

Nervira me Specanje igraca 5h jer sam tolko odlezao u zatvoru za svaku sitnicu

Svaki admin ima pravo specati bilo koga bilo kad, nema tu samo sitnice, kršiš politiku servera.

10 minutes ago, Buraz said:

I koja je poanta riješio je spec admin, a 1 ili a 2? Na isto dođe

Smeta mi to što igraci sve manje imaju podrske i postovanja između sebe ali eto ne moze se nista uradit po tom pitanju

Pojedini admini me nerviraju i ovo za lidere trebalo bi malo da se smanje kriterijumi ok je to sve ali opet, takodje mi se ne svidja iskoriscavanje svoje pozicije npr dobije menadzera i odma ide i bana ko mu smeta tako i za admine da ne zalazim dublje

Zadnji updateovi su bombe. Jedino mi se ne svidja sto su neka pravila za admine šit, bukv dno dna. Iživljavamo se na igrače ali pazi i oni su ljudi. Niko ne zaslužuje da trude i da ga neko primorava da napusti zajednicu. Neka pravila su ok ali neka su dno dna. Silovanje igrača

1 minute ago, Deki_King said:

Nervira me vise stvari

Prvo vlasnik spomenuo bi ime al pise gore da ne sme tako da cu reci par stvari o njemu da bi se pronasao (i zelim da se pronadje, ja nisam pi^^^ da pricam iza ledja sve pa eto)Skoro je dobio vlasnika i najredovniji od svih vlasnika...
Mnogo shvata ozbiljno samp i sve ovo ti njemu ako si dobar drug i ako mu kazes jebem ti mater iz sale on ce da te banuje iako zna da je to iz sale ne samo to nego sve tako shvata dodje na eventu neko ga kill on ga banuje ili alcatrazuje.Sve ozbiljno shvatas buraz ovo je samo igrica nista vise.Lider test, isto ako neko kaze da zna pravila 10 od 10 ti ga pitas sve dok on ne pogresi jedno pravilo i onda kada pogresi ti mu kazes da je pao test makar ga pitao 100 pravila i primera mnogo kidova dobija lidera koja sednu jedan dan i nauce sva pravila?Ja znam osnovna pravila i mene boli kurac za neka pravila koja su za admina kao i pravila koja niko ne postuje a traze se na testu!!??IMnogo ima dobrih igraca i starijih koji bi bili vrhunski lideri ali eto nemaju prilike da ga dobiju takodje kod lidera me nervira to sto ne smes da budes afk moras da pises na /l chatu kad ides afk i zasto i moras stalno da si na forumu da stavljas aktivnost i slicno cenu sve to? Ne razumem to ni jedan server nema samo vi izmisljate umesto da olaksate liderima da maknete to vi nesto glumite tu i jednostavno mucite lidere pisete im neke minuse uz k^^^^ i samo gledate kako da date minus nekom lideru za neku sitnicu koja nikako nema smisla, i tako dalje ima mnogo svari sto mi se ne svidja server takodje jedna od njih je admin tim sve su to kidare obicne, streberi koji si donirali ili su nolajfali samp a ne znaju sta je cit...Svi ostali vlasnici ima ih dosta nisu aktivni i boli ih K^^^^ za server samo im je bitno da primaju donacije jer sto da ne nista ne rade a zaradjuju pare to je jadno...

Edit: Mozda dobijem ban za ovo sto sam napisao ali to je moje misljenje tako da me boli uvo za ban, blacklistu i slicno...

Ovo je o meni tako da ću sebe umetnuti u daljni tekst.

Svatko na sampu vodi svoju politiku, netko je osoba kojoj je u redu da joj netko kaže ili opsuje nešto. Ja to ne podnosim i banovati ću radi toga, da mi rođeni brat to kaže. Ja shvaćam svoju poziciju ozbiljno kad treba biti ozbiljan, a kroz šalu kad je zezamo, što se budeš više šalio na ovoj poziciji, sam sebe si upropastio nitko te neće shvatiti ozbiljno što je jako loše, to je kao da si bez identiteta, nemaš svoj stav o nečemu. Nikad nikoga nisam alkatraz / ban zato što me ubio. Ako si stavio lider pravila 10/10 onda znaš sve, a to je nemoguće u praksi, čak ni ja (mogu se pohvalit da sam RPao na HRP serverima) ne znam sve, tu sam negdje 8/10, a normalno da ću rušiti jer to je laganje u konkursima, ako staviš nešto onda očekujem da ćeš to i ispunit. Ovo za kako ti kažeš "kidove" neću komentirati, jer je ružno napisano. Imaju prilike svi ti vrhunski lideri, ali pitanje je poštuju li pravila? Pravila su moja politika, isto kao što svaki server ima svoja, to ne možeš proomjenit osim da jednog dana postaneš vođa lidera. Što će biti za par godina kad ti počneš raditi pa kad ti neki nadređeni da nešto, a ti se ne slažeš sa time, neće te pitati hoćeš nećeš, takav je život. Ovo za admine i opet te "Kidove" neću komentirati jer je ružno i gramatički loše napisao.

6 minutes ago, #Izetovic said:

Smeta mi to što igraci sve manje imaju podrske i postovanja između sebe ali eto ne moze se nista uradit po tom pitanju

Na to stvarno ne mogu utjecati.... to je samp, takav kakav je.

5 minutes ago, Rolee said:

Pojedini admini me nerviraju i ovo za lidere trebalo bi malo da se smanje kriterijumi ok je to sve ali opet, takodje mi se ne svidja iskoriscavanje svoje pozicije npr dobije menadzera i odma ide i bana ko mu smeta tako i za admine da ne zalazim dublje

Nerviraju te kako zašto, opširnije?

Kriteriji, kakvi, razlog?

Menadžeri @Dragann

1 minute ago, Amper said:

Zadnji updateovi su bombe. Jedino mi se ne svidja sto su neka pravila za admine šit, bukv dno dna. Iživljavamo se na igrače ali pazi i oni su ljudi. Niko ne zaslužuje da trude i da ga neko primorava da napusti zajednicu. Neka pravila su ok ali neka su dno dna. Silovanje igrača

Kao naprimjer?

Govoriš u crticama pa neka si ja mislim što pjesnik želi reći.

Kada se treba provjeriti za MA, čeka se po 7 ili više dana ako ne mogu neka prepuste drugom vlasniku to

• Sviđa mi se 1

Pojedini supporteri , admini koji su umisljeni ... ( Ne mislim na tebe i druge , nego na ove sto skoro postali pa se ufurali)

2 minutes ago, Anthony said:

Kao naprimjer?

Govoriš u crticama pa neka si ja mislim što pjesnik želi reći.

Sve ću ti objasniti na TimSpiku ima.mngo sto sta da se prica. Akos i barem ti razuman poslusaces me, ne moras promeniti pravila, barem poslusati sta imam da kazem

2 minutes ago, Panda said:

Kada se treba provjeriti za MA, čeka se po 7 ili više dana ako ne mogu neka prepuste drugom vlasniku to

za to znam, treba vidjeti što sa tim

This topic is now closed to further replies.