Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Dove

[Konkurs za moderatora]Dove_Skillz

Recommended Posts

• Vaše ime na forumu: Dove
  • Godište (16+): 2003(ubrzo cemi 16god)
  • Koliko imate postova na forumu (350+): 800+
  • Vaša dnevna aktivnost na forumu ( bez laži proverava se) : 5-7h
  • Da li ste spremni da svakog dana održavate svoj podforum i budete aktivni: (DA/NE) DA
  • Za koji podforum se konkurišete: Bilo sta slobodno
  • Da li posedujete ts3/mikrofon (obavezno): Da
  • Kontakt (facebook): (LINK) m.facebook.com/dove.skillz?ref=bookmarks
  • Koja ste smena u školi: 1 uvijek
  • Da li ste pročitali pravila i da li se slažete sa njima: (PRAVILA PROČITAJTE)  Slazem
  • Da li ste već bili moderator: Ne
  • Zašto baš Vi (70+ reči minimum): Na forumu sam svaki dan svaki dan znaci ono jer mi je na forumu bas zanimljivo(msm ako me prihvatite vidjet cete)jer gledam razne zahtjeve volim se dopisivati sa forumasima i msm kad bi uvijek bio neki novi igrac izdvojio bi 5/10 min da mu sve objasnim oko foruma da se lahko snadje uz dalje koriscenje,imam dosta iskustva oko foruma imao sam vec moderator poziciju al na drugom srw i opet kazem imam dosta iskustva,na zari sam dosta dugo tkd sam upucen i oko foruma i oko srw, vecinu vremena sam na ts3 sa rajom zezam se tkd sam svaki dan tu,prosli put ste me odbili iz razloga povecaj aktivnost na forumu gdje sam dosta bio aktivan ali 2 dana nisam bio jer nisam bio u mogucnosti priatupiti kompjuteru niti telefonu inace sam bas aktivan,nadam se da ce te mi pruziti tu priliku za moderatora.

Plus

• Plus

• Prihvaćen,bićeš uskoro informisan šta i kako. :) 

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this