Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
#Max

[Konkurs za moderatora] Max_Corley

Recommended Posts

• Vaše ime na forumu: #Marlon
  • Godište (16+): 14
  • Koliko imate postova na forumu (350+): 1700+
  • Vaša dnevna aktivnost na forumu ( bez laži proverava se) : Nisam stvarno siguran, oko 5-6h
  • Da li ste spremni da svakog dana održavate svoj podforum i budete aktivni: (DA/NE) Da
  • Za koji podforum se konkurišete: Bilo koji
  • Da li posedujete ts3/mikrofon (obavezno): Naravno
  • Kontakt (facebook): (LINKhttps://www.facebook.com/randy.zg.9
  • Koja ste smena u školi: 1.
  • Da li ste pročitali pravila i da li se slažete sa njima: (PRAVILA PROČITAJTE)  Da
  • Da li ste već bili moderator: Jesam
  • Zašto baš Vi (70+ reči minimum): Pa ovako, ja sam lik koji zna  dosta oko foruma i voli da barata oko toga. Volio bih da budem moderator da pazim sta igraci rade, ako naprave neku gresku da ih ispravim ili kaznim sve zavisi od greske. Vec sam bio moderator i super mi je bilo, skinut mi je jer mi je lik rekao da sam debil i ja njemu vratio. Ovo sam rekao prvenstveno da ne mislite da sam pravio neke probleme pa mi skinuli. Uglavnom sam normalan sto se tice ponasanja na forumu, aktivan sam maximalno. I znam dosta sa igracima radit. Zanimljivo mi je biti moderator jer sam ja za taj posao spreman.

LOCK OVAJ, SLUCAJNO SAM POSTAVIO DUPLI POST, LAGA MI NET!

Dupli post ...

Pluss

Lock dupli post ..

• Prihvaćen,zadnja prilika. :D 

This topic is now closed to further replies.