Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
#Matteo

[Konkurs za Moderatora] #Matteo

Recommended Posts

• Vaše ime na forumu: #Matteo
  • Godište (16+):02,16god
  • Koliko imate postova na forumu (350+): 730+
  • Vaša dnevna aktivnost na forumu ( bez laži proverava se) : Kada je sk 3-4h,vikendom do 8h
  • Da li ste spremni da svakog dana održavate svoj podforum i budete aktivni: (DA/NE) DA
  • Za koji podforum se konkurišete: Iskreno volio bih da vodim Zabavu,ali koji god da mi date bio bih zadovoljan
  • Da li posedujete ts3/mikrofon (obavezno): Da
  • Kontakt (facebook): (LINK) https://www.facebook.com/matteo.3571
  • Koja ste smena u školi: 1 
  • Da li ste pročitali pravila i da li se slažete sa njima: (PRAVILA PROČITAJTE)  Procitao sam i slazem se
  • Da li ste već bili moderator: Nisam,ali kada sam bio lider odlicno sam vodio svoj podforum.
  • Zašto baš Vi (70+ reči minimum): Pre svega provodim poprilicno dosta vremena na forumu.Imam iskustva sa ovim poslom iako nisam bio moderator znam  koji je posao moderatora te cu se maksimalno truditi za svoj pdf.Obozavam ovau zajednicu i ekipu.U mom pdf-u nebih dozvolio nikakav tip vredjanja na bilo ojoj osnovi i bio bih pravedan prema svima.Maksimalno cu biti posvecen forumu,takodje ako budem prihvacen dosta cu povecati svoju aktivnost i trudio bih se sto vise ostati u Moderator Teamu. 

Minus.

Ne vidjam te tolko po frm

• Sviđa mi se 1

Plus meni jako gotivan lik, takodje mislim da bi puno aktivniji bio na forumu da ima moderatora :D

• Voli 1

Plus

Plus

Plusic za burazera :D 

Plus,sretno :D

Plus/Minus

+/-

Sretno!

Plus gl

Plus za tebe <3 

• Voli 1

• Prihvaćen,bićeš uskoro informisan šta i kako. :) 

This topic is now closed to further replies.