Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Ognjen Matorkic

ZAHTEV ZA UNBAN

Recommended Posts

Ime_Prezime: Ognjen_Matorkic
Warn ste dobili na (forumu/serveru): Dobio sam ban
Datum kada ste dobili ban:Dobio sam ban 10/10/2018
Razlog: Razlog je Nacionalizm
Komentar: Ovako ja sam se vozo sa Elegy-em na auto putu lik iz PD rank1 je doso i zaustavlja me ja mu kazem ne smes on jos i MG-a i puca mi u auto ja zovem supp oni kazu sve to sme ja se iznerviram ubijem PD-a kad je supp otisao i kazem mu ''PICKO CETNICKA'' naravno nisam to hteo i ja sam cetnik pa nikom nis ty srbin sam nisam hteo al me je iznervirao lik zelim da dobijem unban Imam prejjaku imovinu i to al to nema veze ne dostaje mi zara to je srw na kom sam uvek srecan i udjem kad sam tuzan ako vam trebaju slike javite mi se na Fb/Messenger Ognjen Matorkic slika Gta San Andreas Multi Player
 Hvala na razumevanju.......Jos jednom se iznvinavam tom liku i admin koji me je bano je Amar_Sasmaz AL1

Edited by Ognjen Matorkic

Ovo treba da ide na support ticket - zahtjev za unban lock

• Sviđa mi se 1

This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this