Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Sign in to follow this  
Astor

[Rasprava]

Recommended Posts

Ime_Prezime : Astor_Men

Dajem na raspravu [Opis] :  Ovo 40hp da bi tazovali nekog, ne razumem koji je to mozak smislio  jednostavno u nekim situacijama je nemoguce da uhapsis, nije mi jasno zasto to na RPG SERVERU ?? Da je neki RolePlay ili HardCore server pa razumem al ovo stvarno nije fer.. Sad ce normalno svi budu protiv zato sto im to pase da tako bude....

Ne slazem se.

Ja se slazem,kad sam ja bio u JNA ma nidze veze jebote,moras coeka napunit metcima da ga tazujes

Defintivno,koji k.. Pre je PD jedva hapsio zato sto su radili TK,a sad em mogu da rade TK [1 Hit da bude igrac] + teze da uhvate 

Potrudis se malo..

Kad idete da hapsite idite 2/3 odjednom I 2 nek ga rokaju a taj jedan sa tazerom po njega I uhvatite ga

9 minutes ago, ᴇsᴄᴏʙᴀʀ said:

To je uradjeno zato sto non stop ide 1 clan drzavne organizacije da hapsi..

Pa mora da ide jedan kad jedva aktivne drzavne org,  gde  ima da 40% treba za tazz samo na Zara unikatna zato i ne moze se aktiviraju drzavne org..Znaci i u RL treba policija prvo ubije boga u nekome koga hoce da tazira (elektro sokira).... 

23 hours ago, Mateoo said:

Potrudis se malo..

Zasto da se mi samo trudimo ?? ajde vi malo da se trudite da bjezite od nas a ne samo da nama stavljaju stavke koji nas ogranicavaju i blokiraju da radimo za ono sto smo zaduzeni..... NAJ BOLJE DA  PD,JNA UVEDU DA NE SMEMO HAPSIMO NIKOG KO NECE DA BUDE UHAPSEN, PRIJE NEGO STO HOCEMO NEKO UHAPSIMO MORAMO GA PITAMO ? EEE BRATE IZVINI MOZEMO LI MI TEBE UHAPSIMO MALO ?????  Sve cestitke ! 

45 minutes ago, Astor said:

Zasto da se mi samo trudimo ?? ajde vi malo da se trudite da bjezite od nas a ne samo da nama stavljaju stavke koji nas ogranicavaju i blokiraju da radimo za ono sto smo zaduzeni..... NAJ BOLJE DA  PD,JNA UVEDU DA NE SMEMO HAPSIMO NIKOG KO NECE DA BUDE UHAPSEN, PRIJE NEGO STO HOCEMO NEKO UHAPSIMO MORAMO GA PITAMO ? EEE BRATE IZVINI MOZEMO LI MI TEBE UHAPSIMO MALO ?????  Sve cestitke ! 

Kolko znam to je uvedeno prije nego sto si ti postao Lider , znao si da je to tako , sto nisi uzeo neku bandu / mafiju a ne drzavnu org posto vidim da se zalis na to..

Slazem se apsulutno nekim igracima se zbog toga ni neda hapsit pa org propadaju.

8 hours ago, Pavlovski said:

Kad idete da hapsite idite 2/3 odjednom I 2 nek ga rokaju a taj jedan sa tazerom po njega I uhvatite ga

i idu 2, tako da rekao vam je ;)

Ne slazem se, i u RL trebas nanjeti kriminalca da stane iz bjegstva, nece ti on sam stati i rec hapsi me.

You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this