Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Scofiield_Bojjann

Izvinjene svima na zari!

Recommended Posts

On 9/27/2018 at 3:47 PM, Drmex said:

Ja mu posnudio 500k on nije vratio nije zasluzio sansu :)

Pa kako da ti vratim kad sam black listovan? xdd @Capone odgovori pls.

Njemu ne treba sansa , svima je psovao mrtve cak prozivao server :) , vrijedao caponeta i cartneya  i sad se ulizujes za BL :) da sam ja Cartney odbio bi te i POZDRAVKO :)

1 hour ago, Obama said:

Njemu ne treba sansa , svima je psovao mrtve cak prozivao server :) , vrijedao caponeta i cartneya  i sad se ulizujes za BL :) da sam ja Cartney odbio bi te i POZDRAVKO :)

Ti ces mi  nesto reci a cmario si se za poziciju? i ti meni nesto pricas a? Vamo si decu psovao na svakom koraku i vredjao i meni nesto pricas? :D Neces ti dobro zavrsiti zz :)

On 9/19/2018 at 4:15 PM, Shile said:

Mali je simpatican, daj mu sansu ;) 

57 minutes ago, Scofield_Bokan said:

Ti ces mi  nesto reci a cmario si se za poziciju? i ti meni nesto pricas a? Vamo si decu psovao na svakom koraku i vredjao i meni nesto pricas? :D Neces ti dobro zavrsiti zz :)

Kome sam se ja cmario , Kome sam psovao :) nisam tip tastature mafije ko ti :) 

Ovako. Jednostavno receno, smatram da sam na Kaponetovom mestu da treba damu se pruzi druga sansa. Ma koliko god to zvucalo glupo, svi smo mi bili deca. Roditelji su nas ma koliko smo pravili greske i bili ludi i lajsnuti, uvek voleli u uvek prastali greske. Bojan zasluzuje drugu sansu, ma koliko god to zvucalo ali imam osecanja i zadruge ne samo za sebe. Decko je iskreno rekao koliko ima godina i nije se bojao da ce ga drugi igraci zezati ili bilo sta. Mali je pokazao da ima vise smelosti nego mi sto imamo po 16+ 18+ godina. Ovo sto je on napisao, ako nije lagao a verujem  da nije, nije lako napisati. Izneti tolike emocije. Vidi se da mu je stalo do igranja, zavoleo je server. Zar nije svrha servera da usreci ljude i da se zabave, a ne da im stvaramo jos vece muke i da im bude krivo i grizu savest da su BLovani a da im se igra na serveru.

Zar to nije svrha ove zajednice, usreciti nekoga makar koliko toliko

Ovo sto je ovaj mali napisao svaka cast decku u njegovim godinama, ostavio me bez teksta. On je vec u tim godinama poceo da sazreva. On ce imati moje postovanje vise nego sto drugi imaju.

SVAKO KO GA BUDE ZEZAO ZA GODINE ILI BILO STA, TREBA DA SE SRAMI, JER JE TAJ MALI PAMETNIJI I ISKRENIJI NEGO 70% SERVERA.

Ovo je cisto cmarenje,ako ti nagoveste da ti je ovo poslednja sansa ti bi uzeo i promenio se ali tebe je boleo kurac,tvoj problem,ne zasluje unban

OD MENE JER JE ISKREN I JA TO POSTUJEM I CENIM I SVAKOG CU KO BUDE ISKREN PREMA MENI.

KAPONE DAJ MU UNBL NEMOJ BITI COVEK NA KRAJ SRCA

3 minutes ago, Amper said:

JER JE TAJ MALI PAMETNIJI I ISKRENIJI NEGO 70% SERVERA.

Glupost veceri,kako ne kontate,ako njemu daju unbl trazice i onaj citer i onda ce svi zivi,nije znao da ceni kada je trebao nece ni sad.

Just now, Shone92 said:

Glupost veceri,kako ne kontate,ako njemu daju unbl trazice i onaj citer i onda ce svi zivi,nije znao da ceni kada je trebao nece ni sad.

Shvatite da je jos dete i cenim sto je napisao da ima 11 godina jer vecina vas ste mudonje koje se prave da imaju 18, 19 godina a nemate ni 15. Morate shvatiti da je on jos dete, i svi smo mi deca. Bog nas je stvorio da prastamo, a ne da izigravamo junake.

18 hours ago, Amper said:

Shvatite da je jos dete i cenim sto je napisao da ima 11 godina jer vecina vas ste mudonje koje se prave da imaju 18, 19 godina a nemate ni 15. Morate shvatiti da je on jos dete, i svi smo mi deca. Bog nas je stvorio da prastamo, a ne da izigravamo junake.

Za tvoju informaciju imam 16 ali godine nisu bitne bitan je mentalitet,posto kolko sam upucen admin je lik koj ima 12 godina ali lik radi svoj posao tako da sve pohvale,zajednica koja postoji 4 godine i koja ima 200+ igraca dnevno i na koju igraci provode sate i sate ne moze da prasta lako jer tako se samo srozava na "botovsku"zajednicu.A tvoj mentalitet je isti kao ovom 2007

Edited by Shone92

Ti si sada rekao da te je Capone/Cartney banovao sa srw zato sto si '07??

To meni ne lici na administraciju, ali brate ako je to istina onda zasluzujes 2. sansu

Pruzena ti je bila sansa ? sto si je propustio , sto si se pravio kreten :) ja kako znam 2x sanse imas i to je KRAJ , ja ti ne bi pruzio 3 sansu i nije te bano sto si 07 godiste

• Sviđa mi se 1

On 11/6/2018 at 9:48 PM, Shone92 said:

Za tvoju informaciju imam 16 ali godine nisu bitne bitan je mentalitet,posto kolko sam upucen admin je lik koj ima 12 godina ali lik radi svoj posao tako da sve pohvale,zajednica koja postoji 4 godine i koja ima 200+ igraca dnevno i na koju igraci provode sate i sate ne moze da prasta lako jer tako se samo srozava na "botovsku"zajednicu.A tvoj mentalitet je isti kao ovom 2007

I sto sada ti vredjas? Nekome kazes da ne vredjas i druge vredjas,i eto sam vredjas ;)

On 11/7/2018 at 9:07 AM, Obama said:

Pruzena ti je bila sansa ? sto si je propustio , sto si se pravio kreten :) ja kako znam 2x sanse imas i to je KRAJ , ja ti ne bi pruzio 3 sansu i nije te bano sto si 07 godiste

Nisam ja reko da me je banovo spog godina,nego je on  poceo meni STA RADIS OCES DA TE SADA BANAM itd,itd i ja nisam imao nameru da se zalim jel ce to biti gore po mene,razumes,a ti radi sta hoces ne zanima me necu vise citati tvoje komentare.

On 11/6/2018 at 9:30 PM, Amper said:

Ovako. Jednostavno receno, smatram da sam na Kaponetovom mestu da treba damu se pruzi druga sansa. Ma koliko god to zvucalo glupo, svi smo mi bili deca. Roditelji su nas ma koliko smo pravili greske i bili ludi i lajsnuti, uvek voleli u uvek prastali greske. Bojan zasluzuje drugu sansu, ma koliko god to zvucalo ali imam osecanja i zadruge ne samo za sebe. Decko je iskreno rekao koliko ima godina i nije se bojao da ce ga drugi igraci zezati ili bilo sta. Mali je pokazao da ima vise smelosti nego mi sto imamo po 16+ 18+ godina. Ovo sto je on napisao, ako nije lagao a verujem  da nije, nije lako napisati. Izneti tolike emocije. Vidi se da mu je stalo do igranja, zavoleo je server. Zar nije svrha servera da usreci ljude i da se zabave, a ne da im stvaramo jos vece muke i da im bude krivo i grizu savest da su BLovani a da im se igra na serveru.

Zar to nije svrha ove zajednice, usreciti nekoga makar koliko toliko

Ovo sto je ovaj mali napisao svaka cast decku u njegovim godinama, ostavio me bez teksta. On je vec u tim godinama poceo da sazreva. On ce imati moje postovanje vise nego sto drugi imaju.

SVAKO KO GA BUDE ZEZAO ZA GODINE ILI BILO STA, TREBA DA SE SRAMI, JER JE TAJ MALI PAMETNIJI I ISKRENIJI NEGO 70% SERVERA.

Hvala brate.

On 11/6/2018 at 10:20 PM, Fica_Spasic said:

Ti si sada rekao da te je Capone/Cartney banovao sa srw zato sto si '07??

To meni ne lici na administraciju, ali brate ako je to istina onda zasluzujes 2. sansu

Pa nekako me i jeste 07 ali nmvz,Imao sam svoju ekipu.Bilo mi je jakoo dobroo,skoro smo bili tu dok je scofield poceo imati tec sa tajgom,i mi smo bili tu i stalno smo igrali 24/7 i branili teritorije,napadali,bukvalno mene su prozivali za cit i njih,proso sam provelu 3 puta i nista nije,Jednsotvano doslo mi je do zare,jes znam da mi je rekao da sam imao jos 1 gresku i pam letis,ali ja sam to svatio bio ono kao salu,tad sam imao 9 godina a sad 12 i znam,jako sam bio puno psovao i tako to,i kad je otisao scofield bio sam tu sa lexom,itd,itd