Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Ellian_Veliki

Pohvala za Supportere

Recommended Posts

IG Nick ( Vas ):Ellian_Veliki

Kritika: ovo je pohvala na rad svih supportera.. ovih dana bilo je puno losih komentara na tim supportera koji stv nemaju veze s vezom jer su uigrana ekipa pod vodstvom gallarda i hendersona i da ne zaboravim adnana momka koji je zamjenik head supp koji je tu uvijek i brine se za sve .. imao sam tu priliku da budem s njima da vidim kako sta ide i stv nije ni njima lako... svakodnevna prozivanja nije ga bilo 5min 10min bla bla bla.. prvo se zapitajte zasto ga nema 5min .. svaki lp koji dode rijesi se u najbrzen vremenu ali ima i onih koji traju po 5min (dodem igrac oce da vidi server ok pokazem mu sve, tip salje lp popravi vozilo a na eventu je pa dok ti njemu objasnis da nesmijes dode ti da ugasis pc, pa masa njih salje do mene a mogo vec da napise do rm ili im ili gsf) da znam to je njihov posao za to su se prijavili ali neke stvari nemogu se rijese u sekundi jer se vama zuri oni stvarno rade bez prestanka i sa puno truda .. od mene velike pohvale za njihov rad posebno nekolicini koje sam ja vidio kako rade nany pazarac munja frody joco mardeljano ... svaka cast i samo tako nastavite 

ma najgore je kad napišeš " admin do mene " a oni odg idem....

• Pogresio si PDF brate,mislim da bi trebao da ovo postavis u Pohvalama,sada imas i pohvale na suportere.
  • Ali opet shvatam da nisi zeleo pohvaliti jednog Suportera nego celokupan rad
  • Hvala !

You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.