Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Jack

[Update] v7.5.2

Recommended Posts

1 minute ago, Hernandez said:

Sviđa mi se

Mislim da bi trebali dodat komandu za mijenjanje vozila, kada Igrač mijenja vozilo s drugim Igračem kuca (npr.) /tradecar [ID] i iskoči mu prozor da izabere koje vozilo mijenjaju i to bi smanjilo prevare povodom toga.

Ovim smo fixali prevare, oba igraca moraju biti u tom vozilu koje se prodaje kako bi se mogla izvrsiti prodaja

• Voli 1

Jedino ovo mi za registraciju smeta jer sta cu od tog meni su sada sve pare otisle i neam vise para sta cu eto te reg i kome to ide u korist

Sve mi se svidja pogotovo za supporter-e 

Svidja mi se samo ne ovo za registraciju pogotvo ako imas sultan puno ce kostat.

Nemamo IC chat?

Odlicno.

• Sviđa mi se 1

Super samo bih bilo fino da se ubaci za supportere sve lokacije na /port kao sto imaju na GPS i takodjer u VOLI kad kupis kruh , sok itd... u ranac da mozes /ranac kruh i jesti koliko oces a ne svakih 1min 

Extra sve :D

Ja bi voleo kao lider organizacije da se dodaju slotovi i da mogu da znam sa koliko clanova raspolazem u organizaciji i da npr. pise ovako

Slot 1|Markooni_Soprano|Aktivnost:Off/On (Kada ste IG da pise ON a kada niste da pise OFF) 

i da se doda kao:Slot 1|Markooni_Soprano|Aktivnost:On|HRS: 5h 32min 

Kao i naravno:Slot 1|Markooni_Soprano|Aktivnost:Off|HRS:5min (Da pise kada je clan zadnji put vidjen kao pre 5min je izasao IG)

To bi se meni svidelo.

Kao i da se doda sverc sa kobmijem,da lider i clanovi svercaju drogu sa jednog mesta na drugu npr:ZG:RPG:Sverc je poceo oterajte kombi na oznacenu lokaciju.

I sada ti oteras na to i dobijes oko 250g droge.

To bi bilo to od mn.

Jedino sto neradi jest ovo kad hoces prodati npr Stuntplane i sad u njega ne mogu sjesti 2 nego 1 i sad ne mogu npr ja nekon prodat nikako samo to fix i sve ce biti u redu. Inace sve je extra

Nice :) 

• Kako ne bi došlo do sakupljanja postova tema će biti zaključana,jer je starija više od 5 dana. #LOCK

This topic is now closed to further replies.