Jump to content
Zara Gaming >
Zara Gaming
Pridruzi nam se i uzivaj u igri na serveru sa rekordom od 801, sa dnevnom brojkom od 300+ igraca !
Zaigraj na modu koji se updata skoro svakih par dana! Zabavi se na pravi nacin !
SAMP: samp.zara-rpg.com:7777
TS3: ts.zara-rpg.com:9998

• OBAVJESTENJA
    Vazna obavjestenja za nasu zajednicu

• Nelson

Support   03/05/2018

Zdravo drugari, od sada cemo se jos vise fokusirati na forumu. Imamo sjajan forum pa zasto da ga ne iskoristimo? Zato smo smo omogucili na forumu Support Tikete da nas lakse kontaktirate! Vise o tome imate na linku ispod jednostavno kliknete i idete "Novi Tiket"! >>> LINK: http://zara-rpg.com/index.php?/support/  
Nelson

Moj projekat ~ www.uploaduj.me

Recommended Posts

www.uploaduj.me

Mozda vecina vas zna, ali za clanove koji ne znaju. Zara Gaming (tj. ja (Nelson) ) pokrenuo sam projekat na ciju sam ideju dosao cak prije nekih godinu dana, ja i drugar aka "Champa" smo prije nekih 4-5 mjeseci poceli na radu!

Dizajn: Ja (Nelson)  > www.uploaduj.me

Kod: Champa (naravno imao je on tu dosta i oko dizajna obzirom da je kodirao pa dosta stvari i po svome uradio.

Projekat smo zvanicno otvorili (pustili u rad) prije 2-3 mjeseca. 

Stranica sada radi dakle vec neki mjesec i mogu reci da po statistikama CloudFlara na dnevnoj bazi ima od 1.5k do 2.1k unique posjeta (razlicite IP adrese)

Stranica sluzi za upload kao sto i sama domena kaze. Mnogi i dalje misle da je ograniceno samo za Slike, ali nemojte se zavariti jer slike nisu jedina stvar koju mozete uploadovati. Tu su naravno i razne vrste fajlova, npr.  * .zip, .rar, .exe, .js ( ako se ne varam ), .php, .torrent, itd... *

Takodje nudimo jednostavno i brzo koriscenje sajta i uploada.

Koristimo SSD diskove kako bi ovaj proces bio brzi.

Jednostavno kopiranje linkova i dijeljenje.

Komentarisanje postova

Pregled korisnickog profila i svojih uploadovanih fajlova / slika,

Mogucnost brisanja fajlova / slika (ukoliko ste uploadovali kao (registrovani i prijavljeni korisnik),

Dobijanje notifikacija kao i razne druge mogucnosti! 

Ono sto cemo uskoro odraditi je dijeljenje na drustvene mreze, funkciju CTRL + V (nalijepljivanje screenshoota na sajt - brzi upload slika), albume slika, nove profile i jos par stvari! 

www.uploaduj.me

Svaka čast,da li se brišu slike nakon mesec dana? :) 

7 minutes ago, Čarlenzi lerdi said:

Svaka čast,da li se brišu slike nakon mesec dana? :) 

Iskljucivo ako se korisnik odluci na brisanje, samo on moze obrisati fajlove / slike.

4 minutes ago, Cannavare said:

Imgur propo hahah

Kako nece :D 

Svaka cast :D

najs imal sta para od tog

Jesi ti cuo kad da Crnogorci rade za dzabe, rad je uopsteno mnogo velik pojam za nas. Najbolje bi bilo za dzabe da radimo. Salim se ima para nesto sitno za pocetak dovoljno da budemo u + sto se finansija tice, sajte se sam drzava za sada ( sto se zaradi od njega sa time se placa sajt, ostalo na reklame ode ).

eeee i ja budala pitam hahahah, odlicno odlicno

Just now, Nelson said:

Jesi ti cuo kad da Crnogorci rade za dzabe, rad je uopsteno mnogo velik pojam za nas. Najbolje bi bilo za dzabe da radimo. Salim se ima para nesto sitno za pocetak dovoljno da budemo u + sto se finansija tice, sajte se sam drzava za sada ( sto se zaradi od njega sa time se placa sajt, ostalo na reklame ode ).

Ja sam čuo da ste vi puno lijeni, šta je sa tobom ?

Vise i od toga sto si ti cuo. :)

Kazu onda da mi ne radimo nista xD

Lepo

Propali i imgur i prnt.sc i balkan school upload Uploaduj.me zvanicno najjaki

Svaka cast, nisam ni znao da ovo imas bolji ste nego imgur :D

Imamo mi sve! :)

Pametan je ovo korak a samim time se i zajednica dalje širi! Samo naprijed. :)

This topic is now closed to further replies.