Za upload vasih fajlova i slika koristite www.uploaduj.me hvala!

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

• ◘ Obavjestenja ◘

• BodeX

Kako se registrovati ?   03/08/17

Dobrodosli na Zara Gaming RPG !!! Dobrodosli na nas forum !  Na nasem forumu cete naci mnoge zanimljive stvari za koje smo sigurni da ce vam se sviditi. Postujte pravila svakoga PodForuma jer ukoliko ih ne budete postovali nasa Administracija je tu da vas kazni jer ne postujete pravila naseg Foruma   Nadamo se da ce takvih sitacija biti malo , a sigurni smo da cete uzivati     Za vas smo napravili Tutorijal koji ce vam pomoci da se Registrujete na nas forum da bi vama olaksali posao. Pazljivo ga procitajte    Kako se Registrovati na forum ? Registrovanje na nas forum je veoma jednostavano.   Pa da krenemo: Kada ste usli na nas forum (www.zara-rpg.com)  potrebno je sam da pritisnete na "Registruj se".   Kada to uradite iskocice vam ovo :     Potrebno je da popunite prazna polja. 1.Na polje "Display Name" upisite vase ime.   2.Na polje "Email Address" upisite vasu Email Adresu (Molimo vas da upisete vasu pravu Email Adresu jer ce vam ona trebati ukoliko dodje do nekih problema)   3.Na polje "Sifra" upisite vasu Lozinku i zapamtite je. (Molimo vas da ne stavljate Lozinke kao "1234" radi vase sigurnosti,potrudite se da vas Lozinka ima vise od 6 brojeva,slova...)   4.Na polje "Confirm Password" opet napisite Lozinku koju ste napisali na polje "Sifra" da bi je potvrdili.   5.Na polje " Kako se zove ova zajednica? " jednostavno upisete ime nase zajednice a to je "Zara Gaming".   Kada popunite sva polja potrebno je jos samo da štrikirate "Send me news and updates" i "I agree to the Terms of Use" . Kada to uradite jednostavno kliknete na "Create my Account" i uspjesno ste se registrovali na nasu zajednicu !   Uzivajte,ukoliko imate neko pitanje slobodno pitajte nasu Forum Administraciju 
Sign in to follow this  
Followers 0
Ammar_Corleone

Prijedlog za Cijelokupni PD-Sistem

30 posts in this topic

Predlog je za (SA:MP , Teamspeak , Forum) : za SAMP server
Vaš predlog je:Ovako,vjerujem da ce se dosta igraca sloziti sada samnom PD sistem na Zari je jako jako slab,podhitno ga treba poboljsat bande,mafije vise ocekuju da ih susjedne mafije i bande sprecavaju u pljackama nego policiija.PD treba postati brutalno najjaca organizacija na Zari trebaju svi da se trude oko PD-a da se kaze liderima da redovno zapocinju akademije,i da admini naprave tezak test za policiju i da nemoze svako uci nego samo iskusni,i clanovi koji znaju pravila.I ti clanovi trebaju da se trude oko svog posla kao prije i da svi imaju strahopostovanja prema PD-u i napokon da se nesto izgradi od PD-a.Ne komentarisite kao da nije potrebno svi vrlo dobro znamo da jeste!,Hvala.

1

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

Jako potrebno...+

0

+

0

Bio sam u PD i tesko je sprijeciti kad rade SK

0

Ne znam šta glumite? Ja kada sam držao PD, svi ste se bunili jer ne možete ući u PD, i jer imamo taktike kako da zaustavimo suspekte?
Ja kad bi opet uzeo PD vidjeli bi svi kako se to drži, ali mi zvučna sjebana, dok ne kupim novu - ništa.

0

16178904_280752892341176_699203104424609 16179402_278065785943220_307362291079384
najbolji pd u ovoj godini na zari gamingu, imao sam hrpu slika ali ostalo na starom kompu
i tad vam je smetao, a sada trazite takav nazad? aj ne kenjajte

0

Sve je to okej, samo sto je ovo RPG srw, a ne RP srw.. Ali eto od mene imas + jer mi se svidja nekako tvoj prijedlog

0

Potpuno se slažem sa tobom +,Done da jeste rpg server ali svejedno treba biti dobar pd poz

1

Hvala svima!

0

++++++++++++++++++++

0

+

0

+

0

Svidja mi se tvoj prijedllog  + 

0

+ super predlog po meni 

0

+

0

+++

0

+

0

+

0

+

0

+

0

@Anthony , @Cartney Hocete realizirati ovaj prijedlog ? :D

0

+

0

+

0

+

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0