Za upload vasih fajlova i slika koristite www.uploaduj.me hvala!

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

• ◘ Obavjestenja ◘

• BodeX

Kako se registrovati ?   03/08/17

Dobrodosli na Zara Gaming RPG !!! Dobrodosli na nas forum !  Na nasem forumu cete naci mnoge zanimljive stvari za koje smo sigurni da ce vam se sviditi. Postujte pravila svakoga PodForuma jer ukoliko ih ne budete postovali nasa Administracija je tu da vas kazni jer ne postujete pravila naseg Foruma   Nadamo se da ce takvih sitacija biti malo , a sigurni smo da cete uzivati     Za vas smo napravili Tutorijal koji ce vam pomoci da se Registrujete na nas forum da bi vama olaksali posao. Pazljivo ga procitajte    Kako se Registrovati na forum ? Registrovanje na nas forum je veoma jednostavano.   Pa da krenemo: Kada ste usli na nas forum (www.zara-rpg.com)  potrebno je sam da pritisnete na "Registruj se".   Kada to uradite iskocice vam ovo :     Potrebno je da popunite prazna polja. 1.Na polje "Display Name" upisite vase ime.   2.Na polje "Email Address" upisite vasu Email Adresu (Molimo vas da upisete vasu pravu Email Adresu jer ce vam ona trebati ukoliko dodje do nekih problema)   3.Na polje "Sifra" upisite vasu Lozinku i zapamtite je. (Molimo vas da ne stavljate Lozinke kao "1234" radi vase sigurnosti,potrudite se da vas Lozinka ima vise od 6 brojeva,slova...)   4.Na polje "Confirm Password" opet napisite Lozinku koju ste napisali na polje "Sifra" da bi je potvrdili.   5.Na polje " Kako se zove ova zajednica? " jednostavno upisete ime nase zajednice a to je "Zara Gaming".   Kada popunite sva polja potrebno je jos samo da štrikirate "Send me news and updates" i "I agree to the Terms of Use" . Kada to uradite jednostavno kliknete na "Create my Account" i uspjesno ste se registrovali na nasu zajednicu !   Uzivajte,ukoliko imate neko pitanje slobodno pitajte nasu Forum Administraciju 
Sign in to follow this  
Followers 0
Stefyy_Boss

Konkurs za Moderatora [Stefy_Boss] [ODBIJENO]

8 posts in this topic

Posted (edited)

IG Ime_Prezime:Stefy_Boss
Broj postova na forumu:(Za konkurs potrebno 100+):311
Godište:2002
Iskustvo sa koriscenjem foruma:9/10
Da li ste ikada bili Moderator na nekom drugom Forumu:Nisam nikad bio jer ni jednom serveru nisam posvetio toliko vremena i truda kao Zari.
Zašto baš Vi:Aktivan sam na forumu dok sam bio lider imao sam svoj PDF koji sam uredjivao i uvek je bio "pod konac"  redovno bi pratio bilo koji PDF da dobijem uredjivao bi ga redovno itd itd... mislim da bi trebao dobiti sansu naravno na vama je da odlucite.
PodForum/i koje bi volili voditi:Bilo koji da dobijem potrudio bi se da ga uredim sto bolje
Pohađate li školu:Raspust
Koja ste smjena u školi:/
Facebook:(ostaviti link, potrebno zbog kontakta): https://www.facebook.com/profile.php?id=100016207067899
Prihvaćate li ugovor u trajanju od 2(dva)tjedna:Da
Posjedujete li ispravan mikrofon & TeamSpeak3:Da
Vaša dnevna aktivnost:5-6h

Edited by Poul Anderson
0

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

Furka je da si ti kopirao to a nisi vidio da u naslovu topica pise ZATVOREN KONKURS

0

2 minutes ago, Vux said:

Furka je da si ti kopirao to a nisi vidio da u naslovu topica pise ZATVOREN KONKURS

To sto sam kopirao msm isto je sto da pisem nesto 10 puta, a nisam video da su zatvoreni konkursi :)

0

@Poul Anderson mozes lock nisam video da su zatvoreni konkursi.

1

Zatvoren konkurs brt

0

E jbg.. :) 

1

9 hours ago, Don_Cannavare said:

Zatvoren konkurs brt

Jbg nisam video :)

0

Konkurs je zatvoren. 
ODBIJENO

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0