Za upload vasih fajlova i slika koristite www.uploaduj.me hvala!

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

• ◘ Obavjestenja ◘

• BodeX

Kako se registrovati ?   03/08/17

Dobrodosli na Zara Gaming RPG !!! Dobrodosli na nas forum !  Na nasem forumu cete naci mnoge zanimljive stvari za koje smo sigurni da ce vam se sviditi. Postujte pravila svakoga PodForuma jer ukoliko ih ne budete postovali nasa Administracija je tu da vas kazni jer ne postujete pravila naseg Foruma   Nadamo se da ce takvih sitacija biti malo , a sigurni smo da cete uzivati     Za vas smo napravili Tutorijal koji ce vam pomoci da se Registrujete na nas forum da bi vama olaksali posao. Pazljivo ga procitajte    Kako se Registrovati na forum ? Registrovanje na nas forum je veoma jednostavano.   Pa da krenemo: Kada ste usli na nas forum (www.zara-rpg.com)  potrebno je sam da pritisnete na "Registruj se".   Kada to uradite iskocice vam ovo :     Potrebno je da popunite prazna polja. 1.Na polje "Display Name" upisite vase ime.   2.Na polje "Email Address" upisite vasu Email Adresu (Molimo vas da upisete vasu pravu Email Adresu jer ce vam ona trebati ukoliko dodje do nekih problema)   3.Na polje "Sifra" upisite vasu Lozinku i zapamtite je. (Molimo vas da ne stavljate Lozinke kao "1234" radi vase sigurnosti,potrudite se da vas Lozinka ima vise od 6 brojeva,slova...)   4.Na polje "Confirm Password" opet napisite Lozinku koju ste napisali na polje "Sifra" da bi je potvrdili.   5.Na polje " Kako se zove ova zajednica? " jednostavno upisete ime nase zajednice a to je "Zara Gaming".   Kada popunite sva polja potrebno je jos samo da štrikirate "Send me news and updates" i "I agree to the Terms of Use" . Kada to uradite jednostavno kliknete na "Create my Account" i uspjesno ste se registrovali na nasu zajednicu !   Uzivajte,ukoliko imate neko pitanje slobodno pitajte nasu Forum Administraciju 
Jack

Vece kazne + Nova pravila servera

47 posts in this topic

Haj dobroooooo!

0

Molimo iskljucite ADBLOCK! Ovo je nacin da se forum odrzava. Putem posjeta ovih reklama forum dobija nesto novca!

21 hours ago, Elvis_Diaz said:

Şlazem se sa svim. Mozda malo stroga pravila jer ipak je RPG server. Ali ovo pravilo za prodavanje donatorske kuce mi je bezveze. Npr ja doniram za kucu ja sam je kupio ako hocu da je prodam moja stvar ako hocu da je poklonim isto je to moja stvar. Jer sad kao da ja kupim u trgovini psa i onaj sto prodaje kaze mi ne smije prodati nikom ni pokloniti. Bezveze malo je to jer ono sto kupis imas pravo da radis sta zelis s tim. Al okej. Lijep pozdrav

I ja se slazem.... Za Vile je malo glupo ali za ostalo ne !

0

Svaka cast za ovaj dm vise mi ide na kirqc nemogu ozac iz kuce ubiju me

0

PRC

0

JA NE ZNAM BOGUMI DOSO DA CITAM KOMENTARE 

0

Idemo sad jako :3

0

super

0

Meni bezveze za vip,znam da nisu bogovi pa da rade sta oce ali opet skidanje vipa mi je bezveze kao i za mapanu kucu,ona je moja  i mogu da radim sa njom sta zelim.

0

Sve je dobro osim DM ali eto

0

:D Ok :D 

0

Idi bre !

0

Za sve se slazem..

Malo mi ovo za VA al eto...

0

Ma može

0

Sve super osim mapane kuce svaka cast @Jack ima previse dmanja

0

Pahhhh... To za DM je odlicno, al za skidanje VIP-a i brisanje kuca mislim da ste pretjerali...

0

On Wednesday, August 02, 2017 at 1:46 PM, Matija_Djukic said:

Pahhhh... To za DM je odlicno, al za skidanje VIP-a i brisanje kuca mislim da ste pretjerali...

Pretjerano je sa vase strane da abusate, bit ce i sa nase ;)

0

+

0

+

0

LEPO LEPO SAMO TAKO #ZARANACIJA

0

On 30. 07. 2017. at 10:00 PM, Jetra_Castello said:

Meni bezveze za vip,znam da nisu bogovi pa da rade sta oce ali opet skidanje vipa mi je bezveze kao i za mapanu kucu,ona je moja  i mogu da radim sa njom sta zelim.

Nije točno, ti si donirao za kuću i jedini TI je imaš pravo koristit, VIP abusa, skupi 5 - i pozdrav, ovime će se vipovi naučit ponašat

0

Ne znam cemu minusi su uvedeni,uvedite ako neko uradi ABUSE neka mu se skine automatski vip? ne znam cemu stednja neka opet donira za vipa pa nek se nauci pameti.Pozdrav

0

Gledam gore i gledam... svi govore ,,po meni,,   E PA KAZE SE ,,PO MOM MISLJENJU,, uglavnom dobra pravila, bravo   

0